Ордер МКС знайшов свого «героя»

СВІТ
20 березня, 09:03
Ордер МКС знайшов свого «героя»

У політичній системі росії, яка понад рік тому практично упокоїлася у вічній мерзлоті, стає гаряче.

Мимоволі правлячому угрупованню необхідно демонструвати свою життєздатність. Особливо гостро згадана проблема постає перед кремлівським бункерним щуром путіним.

У «вічного керманича» за Конституцією рф залишився один законний рік на посаді. Далі він робить крок в абсолютну невідомість.

Яким би не був результат президентських виборів 2024 року, чинного лідера сприйматимуть у Кремлі як самозванця, навіть якщо Памфілова забезпечить йому перемогу зі 100% підтримкою.

путін перестане бути гарантом консолідації еліт, породивши самим фактом своєї консервації на посту сильну турбулентність. А на зовнішньому контурі левова частка міжнародної спільноти остаточно спалює мости для взаємодії із російським президентом.

Дуже символічно, що за рік до дня голосування Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт путіна.

Йому інкримінують причетність до скоєння воєнних злочинів: проведення незаконних депортацій дітей із тимчасово окупованих територій України.

Команда юристів Кирієнко та Бричової перед початком вторгнення в Україну переконували путіна, що він має залізобетонний імунітет. Московія не визнає МКС, для неї його рішення просто папірці. Якщо за військові злочини когось і судитимуть у разі провалу, то це будуть російські виконавці, що вижили, від рядових до генералів.

Як варіант для видачі планувалися керівники ПВК на кшталт прігожина, які беруть участь у боях у найвразливішому для міжнародного правосуддя статусі «найманців».

Але люди Кирієнка не всі змогли врахувати – путіна схопили на незаконній депортації дітей, яких без згоди батьків та органів опіки та піклування примусово вивозили на російську територію.

Особливо процес інтенсифікувався після указу путіна про спрощення надання російського громадянства українським дітям-сиротам.

Цим заходом узаконили викрадення сотень тисяч дітей. Депортація подавалася як порятунок дитячих життів.

Склалося враження, що путін копіює у дрібних деталях ліберійського диктатора Чарльза Тейлора. Той взагалі використовував дітей як солдатів, а його передвиборним гаслом стало: «Чарльз Тейлор убив мого батька, вбив мою матір, але все одно я проголосую за нього». Після втрати влади Тейлор сів на лаву підсудних у Гаазі й був засуджений на тюремний термін 50 років за ґратами. Така доля замаячила перед путіним. Після видачі ордера МКС Інтерпол має право затримати військового злочинця у 137 країнах-підписантах Римського статуту.

Хоча отримати очільника ядерної держави до рук правосуддя буде завдання з зірочкою, але його можна здійснити.

Після ордера МКС контакти з путіним стануть токсичними для будь-яких іноземних лідерів. Тиснути руку прокаженому – самому розписатися у співучасті у злочинній діяльності.

Зовнішня політика Москви впадає у стан паралічу. Дуже показовим стане візит китайського керівника Сі Цзіньпіна до росії.

Це повний джекпот для Пекіна, зараз може офіційно взяти росію під абсолютний контроль.

Якщо раніше путінці за копійки віддавали китайцям російські природні ресурси, то Сі готовий призначити свого міністра-резидента до Кремля керувати росією за збереження путінської оболонки.

Після усвідомлення того що сталося, у путіна так піднявся адреналін, що він рвонув з неоголошеним візитом на окуповані території.

У Севастополі оглянув дитячий табір "Артек". Потім під покровом ночі проник на гелікоптері на згарище Маріуполя і провів постановочну зустріч з акторами з побудованої, але порожньої п'ятиповерхівки в мікрорайоні «Невський».

Там путін у мішкуватому пуховику виглядав сюрреалістично. Йому розповідали про життя в «маленькому шматочку раю» в непроглядному маріупольському Тартарі.

Чим не модель усієї росії: благодать для обраних, темрява непроглядна всім іншим.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Кримінал
У "кращих" традиціях сталінської диктатури путінський режим довів свою кровожерливу українофобію, переплюнувши антисемітизм гітлерівців.
31 травня, 18:24
Кримінал
Російські загарбники виставили на показ у Криму тимчасово привласнені ними пам'ятки української культурної спадщини.
24 травня, 20:11
Кримінал
На тимчасово непідконтрольних Україні теренах Запорізької області загарбники із РФ поновили масштабні вивезення зернових культур.
17 травня, 19:32
Війна
Російські окупанти продовжують здійснювати геноцид українського народу, нині встановлено попередню кількість убитих співвітчизників.
15 травня, 21:58
Війна
Цілеспрямована кремлівська стратегія з геноциду і заміщення українців чужинцями красномовно втілилася у життя у Донецькій області.
14 травня, 16:42