Організатори громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних» закликали полтавців сумлінно віднестись до виборів

ПОЛТАВА
22.10.2014, 12:20
Організатори громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних» закликали полтавців сумлінно віднестись до виборів

Сьогодні, 22 жовтня, у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації пройшла прес-конференція організаторів громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних». Представники акції поінформували журналістів та громадськість як проголосувати правильно для самого виборця, а не кандидата.

Такі кампанії проведуть у 12 областях України. Не полишаться поза межами акції райони області, селища та навіть маленькі села. Мета кампанії полягає в тому, щоб поговорити з виборцями, розпитати, що їм саме потрібно від цих виборів і просити прийти громадян проголосувати.

«Основне, що ми ставимо собі за мету – це те, щоб люди подумали, перш ніж віддати свій голос. Зараз великий інформаційний тиск, тому ми хочемо, щоб громадяни серйозно віднеслися до голосування», - пояснив координатор проекту в Полтавській області Олег Овчаренко.

Організаторами кампанії розроблені листівки, у яких пояснюється де проголосувати, як відшукати себе в списках, а також наявні номера телефонів, куди можна звернутися та повідомити про якісь певні правопорушення до та під час виборів.

За словами Овчаренка, активісти акції організували мобільну групу, котра об’їжджає районні центри, села. Учасники цієї групи намагаються вийти в людні міста, такі як ринки, відділення пошти і тому подібне, щоб поспілкуватися із більшою кількістю людей та розповісти їм про процедуру голосування.


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15