Організатори громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних» закликали полтавців сумлінно віднестись до виборів

ПОЛТАВА
22.10.2014, 12:20
Організатори громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних» закликали полтавців сумлінно віднестись до виборів

Сьогодні, 22 жовтня, у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації пройшла прес-конференція організаторів громадської кампанії «Голосуй чесно! – Обирай гідних». Представники акції поінформували журналістів та громадськість як проголосувати правильно для самого виборця, а не кандидата.

Такі кампанії проведуть у 12 областях України. Не полишаться поза межами акції райони області, селища та навіть маленькі села. Мета кампанії полягає в тому, щоб поговорити з виборцями, розпитати, що їм саме потрібно від цих виборів і просити прийти громадян проголосувати.

«Основне, що ми ставимо собі за мету – це те, щоб люди подумали, перш ніж віддати свій голос. Зараз великий інформаційний тиск, тому ми хочемо, щоб громадяни серйозно віднеслися до голосування», - пояснив координатор проекту в Полтавській області Олег Овчаренко.

Організаторами кампанії розроблені листівки, у яких пояснюється де проголосувати, як відшукати себе в списках, а також наявні номера телефонів, куди можна звернутися та повідомити про якісь певні правопорушення до та під час виборів.

За словами Овчаренка, активісти акції організували мобільну групу, котра об’їжджає районні центри, села. Учасники цієї групи намагаються вийти в людні міста, такі як ринки, відділення пошти і тому подібне, щоб поспілкуватися із більшою кількістю людей та розповісти їм про процедуру голосування.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00