Оркестр прикордонників Молдови зіграв для українських колег

СВІТ
15 січня, 14:00
Оркестр прикордонників Молдови зіграв для українських колег
Фото: Facebook

Нормальні сусіди прийшли, привітали, натомість у наших, як завжди, – язики у дупі та руки по струнці...

Молдовські прикордонники защедрували з музичним супроводом на контрольно-пропускному пункті "Мамалига" у Чернівецькій області.

Відповідний ролик із місця події виклали очевидці у Facebook, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Для вітчизняних прикордонників, які вилаштувалися у лаву послухати оркестр, святкове музичне видовище стало справжньою несподіванкою.

Ймовірно саме через це з нашого боку, крім слів подяки ошелешених вартових державної межі на Буковині, не прозвучало нічого істотнішого.

Наступного разу працівникам Державної прикордонної служби України слід підготуватися заздалегідь, зігравши у відповідь власну концертну програму та показавши добросусідські наміри молдованам.

Тим часом "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на білорусько-польському і українсько-російському пограниччі зберігається напруження через дії Кремля та його маріонеток.

Читайте також:
Кримінал
Їх відмовилися захищати усі адвокати Тернопільщини
20 травня, 10:20
Світ
Міграційна криза, спровокована кремлівським бункерним щуром, зазнала поразки, як і його сумнозвісна "військова спецоперація" проти України.
06 травня, 07:17
Війна
Тривалі перемовини з командуванням російських окупаційно-терористичних сил у Маріуполі дали позитивний результат для оточених містян.
01 травня, 18:21
Світ
Російська діаспора планує з розмахом відсвяткувати у німецькій столиці так званий "День перемоги", згадавши "подвиг" дідів-червоноармійців.
15 квітня, 20:59
Виміри
ТРО Полтави зупинила Юрія Руденка, який перебував за кермом автомобіля у стані сильного алкогольного сп'яніння
18 березня, 13:10
Війна
У Запорізькій і Херсонській областях ситуація тривожна, але контрольована.
25 лютого, 11:06