Ошукані вкладники банку Жеваго спробують повернути кошти через Полтавську ОДА

ПОЛТАВА
10.11.2016, 12:55

Вкладники збанкрутілого банку «Банк» Фінанси та Кредит» за участю «Останнього Бастіону» зустрілися з першим заступником голови Полтавської облдержадміністрації Андрієм Пісоцьким, де попросили чиновника особистого втручання в справу повернення банком Жеваго заощаджень фізичним особам. Присутні обговорили механізми повернення вкладів із залучанням факторингової компанії, про яку розповів Пісоцький. Також подали особисті заяви щодо повернення Жеваго коштів, які вкладники мали в його банку.


Чиновник запевнив, що направить повторне запрошення Костянтинові Жеваго щодо його звітування перед депутатами про ситуацію навколо «Банку «Фінанси та Кредит», яке було проголосоване в сесійній залі обласної ради.

Нагадаємо, що депутати Черкаської обласної ради своїм Рішенням 03.06.2016, №5-26/VIІ — Про звернення депутатів Черкаської обласної ради до Верховної Ради України щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та Полтавської обласної ради Рішенням № 199 від 11.08.16 — Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо проекту Закону України Про внесення змін до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»звернулись до Верховної Ради України із пропозиціями зміни черговості повернення вкладів фізичним особам.

Повідомляється, що відповіді на це Звернення з ВР ще не надійшло. 


Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05