Осіннє загострення: Михайло Добкін знову розпалює «громадянську війну»

ПОЛІТИКА
04 вересня, 18:56
Осіннє загострення: Михайло Добкін знову розпалює «громадянську війну»

Одіозний політик-українофоб Михайло Добкін закликав громадян якнайшвидше захистити все російське на Харківщині.

Про це свідчить публічне звернення, викладене колишнім функціонером Партії регіонів на своєму сайті, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Наводячи рядки зі Святого Писання, поплічник Віктора Януковича намагається довести, що нібито тільки завдяки пануванню російських традицій, мови, культури та історії Харків має майбутнє у складі України.

«Настав час вирішити: або ми — їх, або вони — нас. У нас у Харкові живуть люди, які не бояться говорити правду і називати речі своїми іменами. Тут живуть ті, хто звик робити, а не просто говорити. Ми — свої, а вони — чужинці, що не розуміють Харків і змушують нас вибирати: язик або мова, бути росіянином чи українцем. Сьогодні патріотизм перетворився в товар і асоціюється зі свавіллям. Але так більше не буде! Поки вони зі своїм Томосом напереваги доводять, що їхня віра правильна, ми ж продовжуємо ходити до своєї церкви. Сáме наш Бог єдиний, а наша Церква — єдина і неподільна», — стверджує Михайло Добкін.

При цьому сам прокремлівський політик не вказує, кого він має на увазі під розпливчастим поняттям "вони", адже у такому разі йому доведеться відповідати за свої слова перед конкретними людьми.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що одіозний ексрегіонал Добкін також планує повернути обов'язкове вивчення у школах Харківської громади мови окупанта.

вибір редакції
Читайте також:
На Московії спрогнозували масове дезертирство і паніку у лавах Збройних Сил України у разі повномасштабного наступу держави-агресора.
12:04
У Сімферополі встановили дошку на честь агента Кремля Григорія Іоффе, відомого своєю українофобською позицією.
10 вересня, 08:18
Російський "Православний" Цирк під виглядом Церкви не припиняє свою відверту диверсійну та пропаґандистську діяльність в Україні.
04 вересня, 10:12
Одіозний ексрегіонал Михайло Добкін має намір повернути обов'язкове вивчення у школах Харківської громади мови окупанта.
27 серпня, 09:27
Напередодні масштабних маневрів у Білорусі підлеглі кремлівського "залізного щура" взялися лякати "ядерним попелом" цивілізований світ.
02 серпня, 11:15
У всіх своїх негараздах російські чиновники, політичні діячі та пропаґандисти завжди знайдуть винного — українця.
24 липня, 15:00