Осіннє загострення: Михайло Добкін знову розпалює «громадянську війну»

ПОЛІТИКА
04.09.2021, 18:56
Осіннє загострення: Михайло Добкін знову розпалює «громадянську війну»

Одіозний політик-українофоб Михайло Добкін закликав громадян якнайшвидше захистити все російське на Харківщині.

Про це свідчить публічне звернення, викладене колишнім функціонером Партії регіонів на своєму сайті, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Наводячи рядки зі Святого Писання, поплічник Віктора Януковича намагається довести, що нібито тільки завдяки пануванню російських традицій, мови, культури та історії Харків має майбутнє у складі України.

«Настав час вирішити: або ми — їх, або вони — нас. У нас у Харкові живуть люди, які не бояться говорити правду і називати речі своїми іменами. Тут живуть ті, хто звик робити, а не просто говорити. Ми — свої, а вони — чужинці, що не розуміють Харків і змушують нас вибирати: язик або мова, бути росіянином чи українцем. Сьогодні патріотизм перетворився в товар і асоціюється зі свавіллям. Але так більше не буде! Поки вони зі своїм Томосом напереваги доводять, що їхня віра правильна, ми ж продовжуємо ходити до своєї церкви. Сáме наш Бог єдиний, а наша Церква — єдина і неподільна», — стверджує Михайло Добкін.

При цьому сам прокремлівський політик не вказує, кого він має на увазі під розпливчастим поняттям "вони", адже у такому разі йому доведеться відповідати за свої слова перед конкретними людьми.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що одіозний ексрегіонал Добкін також планує повернути обов'язкове вивчення у школах Харківської громади мови окупанта.

Читайте також:
Підлітки окупованого росіянами Кримського півострову служитимуть у лавах Чорноморського флоту країни-агресора.
17 січня, 10:06
А потім зазомбовані кремлівською пропагандою підлітки йдуть розстрілювати однолітків й учителів, як було у Керчі та Казані.
30.12.2021, 09:36
МЗС відреагувало на заяву путіна про неповернення закордонних активів СРСР
13.12.2021, 17:53
Московітські пропагандисти запустили тезу про те, що відносини між США та Росією рухаються до «Карибської кризи 2.0».
10.12.2021, 15:42
Російські пропагандисти з Аваківського телеканалу "Наш" відзняли бабусю, якій немає за що жити.
08.12.2021, 15:33
Делегація щойно обраних до парламенту ФРН депутатів від прокремлівської партії "Альтернатива для Німеччини" прибула до Києва.
09.11.2021, 11:24