Осіннє загострення: Михайло Добкін знову розпалює «громадянську війну»

ПОЛІТИКА
04.09.2021, 18:56
Осіннє загострення: Михайло Добкін знову розпалює «громадянську війну»

Одіозний політик-українофоб Михайло Добкін закликав громадян якнайшвидше захистити все російське на Харківщині.

Про це свідчить публічне звернення, викладене колишнім функціонером Партії регіонів на своєму сайті, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Наводячи рядки зі Святого Писання, поплічник Віктора Януковича намагається довести, що нібито тільки завдяки пануванню російських традицій, мови, культури та історії Харків має майбутнє у складі України.

«Настав час вирішити: або ми — їх, або вони — нас. У нас у Харкові живуть люди, які не бояться говорити правду і називати речі своїми іменами. Тут живуть ті, хто звик робити, а не просто говорити. Ми — свої, а вони — чужинці, що не розуміють Харків і змушують нас вибирати: язик або мова, бути росіянином чи українцем. Сьогодні патріотизм перетворився в товар і асоціюється зі свавіллям. Але так більше не буде! Поки вони зі своїм Томосом напереваги доводять, що їхня віра правильна, ми ж продовжуємо ходити до своєї церкви. Сáме наш Бог єдиний, а наша Церква — єдина і неподільна», — стверджує Михайло Добкін.

При цьому сам прокремлівський політик не вказує, кого він має на увазі під розпливчастим поняттям "вони", адже у такому разі йому доведеться відповідати за свої слова перед конкретними людьми.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що одіозний ексрегіонал Добкін також планує повернути обов'язкове вивчення у школах Харківської громади мови окупанта.

Читайте також:
Війна
кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію
26 січня, 11:15
Війна
Карнаухов додав, що «не треба поспішати, вірність доводять роками відданого служіння батьківщині, хай і новій»
09 січня, 15:08
Війна
«Адмірал Горшков» та нова гіперзвукова суперзброя росії проти Заходу
07 січня, 11:37
Опінії
Чомусь коли православні у Києві святкували Новий рік, то путін із штанців вистрибував, тільки б зіпсувати свято
06 січня, 18:23
Політика
«Ваше життя – нічого не варте». Так росіян перетворюють на добровольців-самогубців, які помруть за химерні мрії кремлівського щура.
05 січня, 07:59
Мистецтво
Цілий народ десятиліттями привчали, що закон – це ніщо, а "поняття" – то є все. У висліді маємо збандючене світосприйняття на росії...
11.12.2022, 06:45