Українофоб Добкін грозиться наново русифікувати Харків

ПОЛІТИКА
27 серпня, 09:27
Українофоб Добкін грозиться наново русифікувати Харків
Фото: Google

Одіозний ексрегіонал Михайло Добкін має намір повернути обов'язкове вивчення у школах Харківської громади мови окупанта.

Відповідну обіцянку майбутній прокремлівський кандидат на посаду міського голови оприлюднив на своєму сайті, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За словами одіозного українофоба, за останні кілька років у Харкові склався цілий комплекс проблем у сфері гуманітарної політики, які він має намір розв'язати.

«Я хочу повернути у наші школи обов'язкове вивчення російської мови, не як іноземної, але як рідної. Влада має визнати, що Харків — був, є і буде російськомовним містом! Ми ж вдома нею розмовляємо не як іноземною, вірно? Я переконаний, що наші діти нарівні з українською класикою неодмінно повинні читати та знати російську. Тургенєва, Пушкіна, Толстого та інших треба вчити», — зазначив ексрегіонал.

Михайло Добкін додав, ніхто в Україні не має право диктувати громадянам, якою мовою їм читати, до якої Церкви ходити та до яких пам'ятників квіти покладати.

При цьому поплічник Віктора Януковича забув вказати, що за президентства останнього влада якраз системно насаджувала чужу українцям гуманітарну політику, списану з темників, надісланих Кремлем.

Тож не йому вчити громадян, якою мовою спілкуватися у побуті, твори яких письменників і поетів читати, та до якої Церкви, а не ґебістської секти, ходити.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Михайло Добкін є палким адептом так званого прокремлівського сепаратистського утворення "ХНР".

Читайте також:
Російські пропагандисти з Аваківського телеканалу "Наш" відзняли бабусю, якій немає за що жити.
15:33
Делегація щойно обраних до парламенту ФРН депутатів від прокремлівської партії "Альтернатива для Німеччини" прибула до Києва.
09 листопада, 11:24
Російська пропагандистка радіє також, що через дії Росії в Україні будуть мерзнути пацієнти в лікарнях.
01 листопада, 18:06
Кремлівська пропаганда продовжує пробивати чергове дно. Тепер кривавих путінських найманців представлять "миротворцями" й "захисниками".
23 жовтня, 16:07
Кремлівський бункерний щур, якому чхати на власний народ, переконує світ щеплюватися сумнівним препаратом "Спутник V".
22 жовтня, 11:52
Донська річкова флотилія РФ поповнилася новим судном, названим на честь рецидивіста і терориста Арсена Павлова (він же "Моторола").
21 жовтня, 11:58