«Останній Бастіон» бере під контроль розслідування справи нардепа-лісоруба

ПОЛТАВА
19.11.2014, 14:32
«Останній Бастіон» бере під контроль розслідування справи нардепа-лісоруба

Учора вся країна могла спостерігати як новообраний народний депутат Сергій Каплін разом зі своїм поплічником Олександром Шамотою бігав мерією і трощив сокиро комунальне майно на камери, заради піару.

Громадська спілка «Останній Бастіон» буде контролювати кожен етап розслідування по цій виключно кримінальній справі.

Вчора, після перегляду відео вакханалії в мерії, не менше обурення ніж поведінка Капліна, у багатьох полтавців викликала бездіяльність людей у погонах під час цього. Які ліниво споглядали як новоспечений нардеп безумно бігає і махає сокирою перед носом в звичайних людей – простих клерків мерії. В цій ситуації поведінка міліції незрозуміла. Головне завдання якої – попередження злочинів. Натомість МВСники своєю бездіяльністю спонукали Капліна до нищення комунального майна міста. Цікаво, якщо наступного разу Каплін зі своїм другом Олександром Шамотою прийдуть вже з автоматом до мерії, або в інше громадське місце, міліція, певне, буде так само ліниво споглядати за бійнею. На це питання, з огляду на поведінку міліції, має прямо відповісти не тільки очільник МВС Арсен Аваков, але й голова контролюючого органу – Служби безпеки України.

Після шквалу негативної реакції полтавської спільноти міліція була змушена порушила справу, але як з’ясувалося лише за фактом… хуліганства.

Хоча кілька камер журналістів зафіксували озброєний напад скоєний групою осіб і просто тероризування випадкових свідків – адже Капліну активно допомагав його поплічник Олександр Шамота.

Вочевидь, якщо б проста людина здійснила в мерії бодай соту частку того погрому, який влаштував народний депутат – бідоласі дісталося б від «захисників правопорядку» стільки, що не позаздрить ніхто. Натомість за діями «обраного» міліціонери споглядала склавши руки. Якщо у повного сил молодого українця прокинулися задатки термінатора – чи не краще йому відправитися в зону АТО, аніж воювати з комунальними меблями.

На думку ГС «Останній Бастіон» Сергій Каплін має бути позбавлений депутатської недоторканості для об’єктивного і головне наочного розслідування справи.

Як ніколи сьогодні Полтавщині як і всій країні потрібен спокій і мир – але полтавський нардеп і полтавська міліція вчора продемонстрували, що заради політичної доцільності вони ладні громити власний дім полтавців.


Читайте також:
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
вчора, 13:00
4 тролейбуси з автономним ходом, виготовлені на мінському підприємстві "Белкоммунмаш", наступного тижня приїдуть у Кременчук.
вчора, 10:08
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
17 вересня, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
17 вересня, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35