«Останній Бастіон» не припиняє робити гарні справи на теренах Полтавщини

КНИГИ
03.08.2021, 09:12
«Останній Бастіон» не припиняє робити гарні справи на теренах Полтавщини
Фото: Останній Бастіон

Аґенція "Останній Бастіон" поповнила арсенал Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара "вибуховою літературою".

Днями наш кореспондент передав до книгозбірні вартісні для сьогодення праці, видані "Zалізним Татом", директором якого є наш головний редактор Дмитро Савченко.

Йдеться про автобіоґрафію президента Звіада Ґамсахурдії "За незалежну Грузію", меморіальну збірку "Анатолій Лупиніс. Ґуру вільних радикалів" і спогади бійця УНА-УНСО Володимира Ущаповського "Гаряча осінь 93-го".

Зауважимо, нещодавно сáме ці книги-новодруки Дмитро Савченко особисто презентував полтавській громадськості у Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

Співробітники обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара, своєю чергою, подякували за подарунки й запевнили, що після завершення канікул і сезону відпусток неодмінно познайомлять відвідувачів з отриманими новинками.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", характерною ознакою вітчизняного книжкового ринку вперше за 30 років незалежності стало зростання попиту на видання українською мовою.

«Останній Бастіон» не припиняє робити гарні справи на теренах Полтавщини_1
Автор : Денис Ковальов
вибір редакції
Читайте також:
Війна
До редакції медіаагенції "Останній Бастіон" звернулися українські захисники, які прямо зараз обороняють займані рубежі.
03 вересня, 10:00
Полтава
Юні патріоти з сіл Базилівщина та Абрамівка Полтавського району самоорганізувалися задля підтримки наших захисників на фронті.
19 серпня, 20:07
Війна
Добровольчий підрозділ поліції особливого призначення з Дніпропетровщини просить допомогти викупити автомобіль для перевезення бійців.
21 червня, 08:20
Полтава
Черговий мінібус для українських захисників вирушив із Пирятинської громади на Східний фронт, де тривають щоденні бойові дії.
17 червня, 08:03
Полтава
22-23 жовтня у Полтаві відбудеться благодійна виставка-аукціон на підтримку малечі, в якої діагностовано аутизм.
20.10.2021, 14:30
Полтава
Команда нашого медіаресурсу продовжує активності на вістрі добротворчості та волонтерства.
11.08.2021, 15:09