Добрі справи

ПОЛТАВА
16 липня, 15:49

Відбулась зустріч бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» з викладачами Полтавського державного аграрного університету.

Дмитро Савченко, як директор видавництва «Zалізний тато» та головний редактор «Останнього Бастіону» передав «гуманітарну вакцину» у вигляді добірки книг написаних долями людей, аби молоде покоління, українці формували правильну думку до історичних, світоглядних, філософських речей, щоб не повторювались небажані сторінки історії держави.

У відповідь ректор Полтавського державного аграрного університету, професор Валентина Іванівна Аранчій зі всім педагогічним колективом надала матеріальну підтримку захисникам нашої Вітчизни — учасникам АТО та ООС у вигляді зібраного вітамінного набору з городів університету.

Викладачі-психологи в свою чергу готові надавати реабілітаційну допомогу всім охочим бійцям та запрошують на навчання зі спеціальними пільгами.

Тепла зустріч закінчилась побажаннями захисникам міцності духу, мужності та витримки, а також повертатись живими та неушкодженими!

Читайте також:
Допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери.
25.03.2020, 15:00
Залишаючи мінімум сміття після себе на горі Пивиха, туристи зберігають недоторканою природу даної перлини Полтавщини.
12:53
Мешканцям Полтавської області пропонується покращити власні житлові умови, взявши участь у державній проґрамі "Власний дім".
31 липня, 10:12
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я в п'ятницю, 30 липня.
30 липня, 09:10
Кременчуцькі комунальні служби облаштували підвищений пішохідний перехід на вулиці Лікаря Овксентія Богаєвського.
30 липня, 08:08