Добрі справи

ПОЛТАВА
16 липня, 15:49

Відбулась зустріч бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» з викладачами Полтавського державного аграрного університету.

Дмитро Савченко, як директор видавництва «Zалізний тато» та головний редактор «Останнього Бастіону» передав «гуманітарну вакцину» у вигляді добірки книг написаних долями людей, аби молоде покоління, українці формували правильну думку до історичних, світоглядних, філософських речей, щоб не повторювались небажані сторінки історії держави.

У відповідь ректор Полтавського державного аграрного університету, професор Валентина Іванівна Аранчій зі всім педагогічним колективом надала матеріальну підтримку захисникам нашої Вітчизни — учасникам АТО та ООС у вигляді зібраного вітамінного набору з городів університету.

Викладачі-психологи в свою чергу готові надавати реабілітаційну допомогу всім охочим бійцям та запрошують на навчання зі спеціальними пільгами.

Тепла зустріч закінчилась побажаннями захисникам міцності духу, мужності та витримки, а також повертатись живими та неушкодженими!

Читайте також:
Допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери.
25.03.2020, 15:00
Свідомих і небайдужих полтавців закликають підтримати створення муралу на торці житлового будинку по вулиці Соборності, 15.
вчора, 13:18
У селі Маячка Полтавського району завдяки активній позиції громадян постане нова зелена зона для відпочинку.
вчора, 08:52
25 жовтня 2021 року жителі Сенчанської територіальної громади перекрили автомобільну дорогу сполученням Лохвиця-Миргород.
25 жовтня, 17:12
Голова Миргородської РДА Віктор Іваненко здійснив ДТП та зник з місця дорожньо-транспортної пригоди
24 жовтня, 19:55