Добрі справи

ПОЛТАВА
16.07.2021, 15:49

Відбулась зустріч бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» з викладачами Полтавського державного аграрного університету.

Дмитро Савченко, як директор видавництва «Zалізний тато» та головний редактор «Останнього Бастіону» передав «гуманітарну вакцину» у вигляді добірки книг написаних долями людей, аби молоде покоління, українці формували правильну думку до історичних, світоглядних, філософських речей, щоб не повторювались небажані сторінки історії держави.

У відповідь ректор Полтавського державного аграрного університету, професор Валентина Іванівна Аранчій зі всім педагогічним колективом надала матеріальну підтримку захисникам нашої Вітчизни — учасникам АТО та ООС у вигляді зібраного вітамінного набору з городів університету.

Викладачі-психологи в свою чергу готові надавати реабілітаційну допомогу всім охочим бійцям та запрошують на навчання зі спеціальними пільгами.

Тепла зустріч закінчилась побажаннями захисникам міцності духу, мужності та витримки, а також повертатись живими та неушкодженими!

Читайте також:
Полтава
Медичні препарати як гуманітарну допомогу Збройним Силам України лубенці зібрали у коробки та готові надіслати на фронт.
18 червня, 07:54
Новини
Допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надають підприємці та волонтери.
25.03.2020, 15:00
Полтава
У зв'язку з ракетною загрозою з боку росії селянам Полтавщини радять підготувати підвали та погреби для збереження продовольства.
05 серпня, 20:07
Полтава
Свавілля правоохоронців у Градизьку триває
01 серпня, 16:50
Полтава
Не перший рік Полтавська міська влада відверто саботує системне знищення небезпечного карантинного бур'яну – амброзії полинолистої.
22 липня, 07:16