«Останній Бастіон» продовжує ламати корупційні схеми Полтавської ОВА

Позиція
18.12.2023, 16:10

Після виходу розслідування «Останнього Бастіону» Полтавський обласний ЦФЗН «Спорт для всіх» знизив вартість вже придбаного автомобіля.

6 жовтня 2023 року Полтавський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» розмістив на майданчику державних закупівель Prozorro оголошення про намір придбати автомобіль моделі «FIAT TIPO».

Очікувана вартість закупівлі 900 000 грн. На торги заявилося одне підприємство: ТОВ «АВТОСЕРВІС-АЛЬЯНС», яке запропонувало ціну на 100 грн меншу від очікуваної вартості закупівлі. З ним і було підписано договір від 27 жовтня 2023 року.

 «Останній Бастіон» звернув увагу на те, що автомобіль з ідентичними характеристиками нам з легкістю вдалося знайти на сайті офіційного дилера за акційною ціною 723 тис. ₴, при рекомендованій ціні 773 тис. ₴.

Придбавши автомобіль у  ТОВ «АВТОСЕРВІС-АЛЬЯНС» (який зробив ставку на 100 ₴ нижчу за очікувану вартість) Полтавський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» переплатив за автомобіль мінімум 126 900 ₴.

Після виходу розслідування  «Останнього Бастіону» Полтавський обласний ЦФЗН «Спорт для всіх» та ТОВ «АВТОСЕРВІС-АЛЬЯНС» були змушені знизити вартість автомобіля.

28 листопада 2023 року було укладено додаткову угоду до договору про закупівлю автомобіля.

Відповідно до додаткової угоди, вартість «FIAT TIPO» замість 899 900 ₴ склала 849 900 ₴.

Але навіть ця ціна є завищеною. Зараз аналогічний автомобіль можна купити у офіційного дилера за акційною ціною, яка складає 699 000 ₴ з ПДВ, при рекомендованій ціні 773 000₴.

Придбавши автомобіль у  ТОВ «АВТОСЕРВІС-АЛЬЯНС» Полтавський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», навіть з урахуванням додаткової угоди, переплатив за автомобіль від 76 900 ₴ до 150 900 ₴.

Завдяки втручанню «Останнього Бастіону» було зекономлено 50 000 ₴ бюджетних коштів.

Можна було б зекономити значно більше, якби аналітики ТУ БЕБ у Полтавській області ретельніше проводили інформаційно-аналітичну діяльність з моніторингу публікацій «Останнього Бастіону».

БЕБ і СБУ мають пояснити, хто привласнив 150 900 ₴ бюджетних коштів, які було переплачено за придбаний автомобіль.

На крайній випадок, за ці кошти можна було придбати 8 FPV-дронів, які зараз вкрай необхідні на фронті.

Нахіба нам такий БЕБ, з його детективами та аналітиками, на який щороку виділятимуться мільярди з державного бюджету, а користі від нього ніякої?

Наостанок хочемо нагадати, що Останній Бастіон ініціював питання звільнення креатур колаборантів з обласної ради та  зрадника киви Трохименко, Дороша, Котьмана, та інших, які своїми корупційними діями вбивають спорт Полтавщини.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Ухилянти Біленького продовжують грабувати бюджети всіх рівнів.
12 липня, 15:46
Новини
НАБУ та САП заочно повідомили про нову підозру депутату Київської міської ради від «Слуги народу» Владиславу Трубіцину.
12 липня, 15:03
Політика
Потенційні учасники скаржилися на дискримінаційні вимоги тендерної документації.
11 липня, 16:35