«Останній Бастіон» вітає з Днем Захисників і Захисниць України!

Позиція
01.10.2023, 09:00

Привітання редакції «Останнього Бастіону» для всіх захисників! Щиро дякуємо за те, що бороните нашу рідну землю від загарбників!

Сьогодні відзначається одразу декілька визначних свят – День Захисників і Захисниць України,  День територіальної оборони, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва.

Події на фронті та мужність наших героїв-захисників вкотре доводять незламність духу нашої славетної нації, тяглу спадкоємність поколінь — нащадків волелюбних гайдамаків, звитяжних козаків, богатирів і нескорених ніким скіфів, чиє ім'я у свій час гриміло на увесь світ!

Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну самостійність у крові нашого народу, який не скорився підступним ворогам ані у давнині, ані в добу Козаччини чи епоху тоталітарного режиму.

Завжди наш рід оберігала Пресвята Богородиця – покровителька захисників України.

І хоча жертв російського вторгнення в Україну все більшає, наші мужні герої сміливо дають відсіч ворогу, кожною краплиною своєї крові захищаючи мирне населення...

А скільки добра зробили небайдужі до долі країни та нації вітчизняні й закордонні волонтери, діаспора... Усього з 2014 року до волонтерства долучилося десятки тисяч осіб, які передали на фронт тисячі тонн гуманітарної допомоги! 

Ми впевнені, що незламний дух патріотів, їх героїчний приклад і звитяга, пробудять наш народ та Україна нарешті скине багаторічні кайдани та позбудеться внутрішніх ворогів і зовнішніх окупантів.

Слава Україні! Героям Слава!

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Історія
Це свято омите кров’ю українських бійців. Свято воїнів. І живих, і полеглих…
02.10.2023, 13:16
Війна
Сьогодні та повсякчас дякую всім, хто стоїть на захисті нашої країни, дає гідну відсіч окупантам та наближає перемогу.
01.10.2023, 11:02
Війна
14 жовтня – визначна дата! «Останній Бастіон» продовжує публікувати привітання від наших героїв для всіх українців!
14.10.2021, 18:48