«Останній Бастіон» вітає з Днем Захисників і Захисниць України!

ВІЙНА
14.10.2022, 10:00
«Останній Бастіон» вітає з Днем Захисників і Захисниць України!

Привітання редакції «Останнього Бастіону» для всіх захисників! Щиро дякуємо за те, що бороните нашу рідну землю від загарбників!

Сьогодні відзначається одразу декілька визначних свят – День Захисників і Захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День створення Української Повстанської Армії.

Події на фронті та мужність наших героїв-захисників вкотре доводять незламність духу нашої славетної нації, тяглу спадкоємність поколінь — нащадків волелюбних гайдамаків, звитяжних козаків, богатирів і нескорених ніким скіфів, чиє ім'я у свій час гриміло на увесь світ!

Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу, який не скорився підступним ворогам ані у давнині, ані в добу Козаччини чи епоху тоталітарного режиму.

Завжди наш рід оберігала Пресвята Богородиця – покровителька захисників України.

І хоча жертв російського вторгнення в Україну все більшає, наші мужні герої сміливо дають відсіч ворогу, кожною краплиною своєї крові захищаючи мирне населення...

А скільки добра зробили небайдужі до долі країни та нації вітчизняні й закордонні волонтери, діаспора... Усього з 2014 року до волонтерства долучилося десятки тисяч осіб, які тільки за перший рік неоголошеної війни передали на фронт тисячі тонн гуманітарної допомоги! 

Ми впевнені, що незламний дух патріотів, їх героїчний приклад і звитяга, пробудять наш народ та Україна нарешті скине багаторічні кайдани та позбудеться внутрішніх ворогів і зовнішніх окупантів.

Слава Україні! Героям Слава!

Читайте також:
Війна
14 жовтня – визначна дата! «Останній Бастіон» продовжує публікувати привітання від наших героїв для всіх українців!
14.10.2021, 18:48
Війна
Привітання редакції «Останнього Бастіону» для всіх захисників! Щиро дякуємо за те, що бороните нашу рідну землю від загарбників!
14.10.2021, 14:07
Війна
Вірнопідданому путінському піхотинцю з упокореної росіянами Чечні видали дозвіл на посилення терору і репресій у Запорізькій області.
вчора, 18:01
Війна
Лиманський напрямок Східного фронту палає не менше за сусідній Сватівський і Бахмутський, але тут бої зосереджені у лісовій гущавині.
вчора, 17:00
Війна
Рішення про передачу ЗРК "Бук", яким збили літак, ухвалив путін
вчора, 15:17