Оточення Зеленського дарма не сприймає Путіна серйозно, — британський воєнний експерт

ВІЙНА
26 квітня, 13:17
Оточення Зеленського дарма не сприймає Путіна серйозно, — британський воєнний експерт
Фото: ТСН

Українська влада має негайно розпочати щоденні навчання Збройних Сил, аби показати агресору готовність до відсічі у разі нападу.

Таку думку в ефірі телеканалу "Еспресо" висловив британський експерт із національної безпеки та оборони Ґлен Ґрант.

За його словами, Зе-команда досі марить мирними дипломатичними перемовинами з Кремлем, не звертаючи увагу на боєздатність вітчизняного війська і його моральний стан.

«Я розмовляв із вашими військовими, то вони відверто кажуть: більш як половина армії України жодним чином не готується відбивати ймовірну російську загрозу. Ніхто не бере найкращих, сильних командирів, які мають бойовий досвід, і не замінює їх, залишаючи при командних посадах слабких, котрі не пройшли горнило війни. Мені здається, що Путіна в Києві не сприймають серйозно, а це помилка, бо ми знаємо, що він не зупиниться перед досягненням власної мети», — заявив Ґлен Ґрант.

Також британський воєнний експерт додав, що саме від України залежить, вдасться Кремль до відкритого повномасштабного нападу чи обмежиться локальними діями.

«Ви маєте показати Путіну, що у разі розгортання війни — він програє і для нього все піде так погано, що втратить посаду президента. Єдиний спосіб дати йому це зрозуміти — це переконати його, що вся країна, кожна людина в Україні готова зі зброєю в руках захищати свій дім від ворога. Самих лише розмов не достатньо», — підсумував Ґлен Ґрант.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що прокремлівські терористичні загони на Донбасі продовжують гатити з мінометів, гранатометів і стрілецької зброї.

Читайте також:
Путін продовжує випробовувати США на міцність...
10 травня, 16:45
Занадто рано говорити, що загроза минула.
27 квітня, 21:23
Концентруємось і пильнуємо!
13 квітня, 09:12
Очільники оборонних відомств Фінляндії та США провели телефонну розмову, в якій обговорили потенційну загрозу для Європи з боку Кремля.
08 квітня, 11:08
Авторитарні режими кидають виклик заснованому на правилах світоустрою.
23 березня, 21:34
Сатрапи російського “залізного щура” прикриваються тезою про весняний наступ ЗСУ на Донбасі.
09 березня, 19:45