Росія залишається одним з основних джерел загроз для Сполучених Штатів і світу – звіт розвідки США

СВІТ
16 квітня, 18:34
Росія залишається одним з основних джерел загроз для Сполучених Штатів і світу – звіт розвідки США
Фото: anekdot.kozaku.in.ua

Спецслужби РФ намагаються створювати напругу у всьому світі.

Днями Офіс директора національної розвідки США оприлюднив відкриту частину "Щорічного Звіту про оцінки загроз національній безпеці США", підготовленого розвідувальною спільнотою Сполучених Штатів. Звіт чітко виокремлює Росію як одного з головних джерел, що несуть загрозу як регіональній, так і глобальній безпеці.

Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України.

Так, згідно з оцінками американських спецслужб, Москва продовжуватиме використовувати широкий набір інструментів для просування власних інтересів у світі.

"Мова йде про кампанії впливу, розвідувальні й контррозвідувальні заходи, військова допомога та спільні військові навчання, задіяння найманців, вбивства та продаж зброї, кібератаки, використання космічних програм тощо. Росія намагатиметься розширювати свій глобальний військовий, розвідувальний, безпековий, комерційний та енергетичний вплив і будувати партнерські стосунки з союзниками та противниками США, зокрема розширюватиме стратегічне співробітництво з Китаєм", – цитують звіт американських розвідників у СЗР.

Окремо зазначається, що Росія зберігає значний влив у країнах, які входили до колишнього Радянського Союзу, що "дає підстави прогнозувати зростання ролі РФ на Кавказі, інтервенцію у Білорусь (у разі потреби), продовження дестабілізації ситуації в Україні на тлі малоефективних переговорів із врегулювання".

"Національна розвідка США визнає: Росія становить одну з найсерйозніших розвідувальних загроз для Сполучених Штатів, використовуючи свої спецслужби та інструменти для роз’єднання Західноєвропейського союзу, а також збереження свого впливу на пострадянський простір та посилення своєї влади в усьому світі", – йдеться в повідомленні СЗР.

Читайте також:
Терорист намагався провести рекогностування місцевості на лінії розмежування.
вчора, 15:15
Діяльність Дейфа розвінчує міф про всепроникність ізраїльських спецслужб, які програють у зіткненні з ідейно переконаними противниками.
06 травня, 15:28
Лишається порадити керівникам штабу ООС звернутися до психіатра.
22 квітня, 18:30
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
21 квітня, 14:49
Масштабне стягнення російського війська до українських кордонів свідчить про розпач і психічну неврівноваженість Владіміра Путіна.
17 квітня, 07:01