Палестинські політики об'єднуються проти спроб Ізраїля загарбати Західний берег Йордану

СВІТ
03.07.2020, 14:38
Палестинські політики об'єднуються проти спроб Ізраїля загарбати Західний берег Йордану
Фото: Arab News

Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.

Про це ввечері 2 липня повідомила місцева інформаційна аґенція "Taghrib", посилаючися на заяву лідерів вказаних політичних структур — Джібрила Раджуби та Салега Арурі.

Борці за палестинську державність під час останньої відеоконференції узгодили єдину позицію щодо ізраїльського плану анексувати Західний берег річки Йордан.

«Ми, як політики, маємо подолати розбіжності, щоби не допустити поглинання частини нашої спільної Батьківщини режимом Нетаньягу. Певні суперечки щодо тактики протистояння з Ізраїлем вже не затьмарить напрацьовану нашими організаціями стратегію подальшої боротьби проти окупантів», — наголосив очільник "Хамасу" Салег Арурі,

Своєю чергою, лідер ФАТХ підкреслив, що ізраїльський уряд свідомо провокує новий конфлікт на Близькому Сході попри спалах коронавірусу, від якого вже померло багато палестинців.

«Нетаньягу використовує пандемію як момент слабкості, щоби завдати остаточного удару нашому спротиву. Але досягнений із "Хамас" консенсус демонструє, що нашим пріоритетом є благо палестинців в єдиній для них не від кого не залежній державі», — підсумував Джібрил Раджуб.

Читайте також:
Світ
Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.
29 травня, 20:47
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12
Світ
Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.
07 травня, 22:46
Світ
У підконтрольній протурецьким сирійським повстанцям провінції Ідліб розгорнули сучасні містечка для розселення мігрантів.
05 травня, 08:58
Світ
Упродовж 11-річної війни карателі російсько-іранського диктатора-маріонетки Башара аль-Асада вбивали по 1000 опозиціонерів на рік.
15 квітня, 08:02