Палестинські політики об'єднуються проти спроб Ізраїля загарбати Західний берег Йордану

СВІТ
03 липня, 14:38
Палестинські політики об'єднуються проти спроб Ізраїля загарбати Західний берег Йордану
Фото: Arab News

Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.

Про це ввечері 2 липня повідомила місцева інформаційна аґенція "Taghrib", посилаючися на заяву лідерів вказаних політичних структур — Джібрила Раджуби та Салега Арурі.

Борці за палестинську державність під час останньої відеоконференції узгодили єдину позицію щодо ізраїльського плану анексувати Західний берег річки Йордан.

«Ми, як політики, маємо подолати розбіжності, щоби не допустити поглинання частини нашої спільної Батьківщини режимом Нетаньягу. Певні суперечки щодо тактики протистояння з Ізраїлем вже не затьмарить напрацьовану нашими організаціями стратегію подальшої боротьби проти окупантів», — наголосив очільник "Хамасу" Салег Арурі,

Своєю чергою, лідер ФАТХ підкреслив, що ізраїльський уряд свідомо провокує новий конфлікт на Близькому Сході попри спалах коронавірусу, від якого вже померло багато палестинців.

«Нетаньягу використовує пандемію як момент слабкості, щоби завдати остаточного удару нашому спротиву. Але досягнений із "Хамас" консенсус демонструє, що нашим пріоритетом є благо палестинців в єдиній для них не від кого не залежній державі», — підсумував Джібрил Раджуб.

Читайте також:
До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.
29 червня, 16:27
Спалах коронавірусу сильно вдарив по економічній спроможності британців мати елітні житла в Об'єднаних Арабських Еміратках.
29 червня, 14:32
Колишній керівник ізраїльської розвідки Кармі Ґіллон вважає, що активізація сіоністського підпілля загрожує майбутньому єврейської держави.
29 червня, 11:07
Масштабна гуманітарна криза, яка охопила Ємен на тлі тривалих бойових дій і пандемії коронавірусу, загрожує життю мільйонів дітей.
26 червня, 11:37
Громадяни низки країн так званого Африканського рогу опинились у безвиході через неможливість потрапити до Європи, обравши хибний шлях.
20 червня, 13:42
Уряд США вирішив скоротити свою військову присутність на території Республіки Ірак.
12 червня, 12:57