Пандемія коронавірусу може спричинити голод у всьому світі — невтішний прогноз ООН

СВІТ
22.04.2020, 10:55
Пандемія коронавірусу може спричинити голод у всьому світі — невтішний прогноз ООН
Фото: WFP/Jama Hassan

Невдовзі людство, яке стикнулося зі спалахом COVID-19, опиниться перед ще більшою загрозою: серйозною нестачею продовольства.

Таку думку висловив виконавчий директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Девід Бізлі на віртуальному засіданні Ради Безпеки ввечері 21 квітня.

За його словами, щоб уникнути такого сценарію урядам слід вже зараз вжити заходів щодо забезпечення продовольчої безпеки своїх громадян.

Особливо це стосується тих країн, які найбільше потерпають від спалаху коронавірусу.

«Я хочу наголосити, що COVID-19 є не тільки глобальною загрозою здоров'ю людей, а й глобальною гуманітарною катастрофою. Мільйони цивільних осіб, що живуть у зоні конфліктів, можуть опинитися на межі голодування, як скажімо», — підкреслив Девід Бізлі.

Станом на тепер, згідно з даними ООН, їжі не вистачає для 821 мільйона осіб, ще 265 мільйонів з 30 країн світу можуть зіткнутися з цією гуманітарною проблемою упродовж 2020 року.

Читайте також:
Економіка
Міністр агрополітики Віталій Коваль відреагував на здорожчання молочних продуктів, картоплі й хліба. Чиновник обмежився черговим популізмом.
08 листопада, 14:54
Економіка
Велика російська воєнна агресія, розпочата торік наприкінці лютого, суттєво вплинула на харчові звички громадян. Їсти в Украні стали менше.
03 листопада, 15:12
Економіка
Держава і підприємці мають об'єднатися задля порятунку свинарство в Україні. Спалах африканської чуми винищує худобу, впливаючи на ціни.
29 вересня, 10:36
Економіка
До кінця 2024 року світова вартість кави зросте від 20% до 30%. Причина — тривала посуха у двох країнах-експортерах, Бразилії й В'єтнамі.
27 вересня, 19:24
Життя
Сонячні батареї зайняли безліч земельних ділянок, з яким можна щороку збирати великі врожаї. Людство самознищує себе і світ.
07 липня, 19:08
Економіка
Виявилося, що вітчизняна молочна продукція має чималий попит у балканській державі. Тепер фермери повинні збільшити обсяги постачання.
30 квітня, 20:32