Пандемія коронавірусу може спричинити голод у всьому світі — невтішний прогноз ООН

СВІТ
22 квітня, 10:55
Пандемія коронавірусу може спричинити голод у всьому світі — невтішний прогноз ООН
Фото: WFP/Jama Hassan

Невдовзі людство, яке стикнулося зі спалахом COVID-19, опиниться перед ще більшою загрозою: серйозною нестачею продовольства.

Таку думку висловив виконавчий директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Девід Бізлі на віртуальному засіданні Ради Безпеки ввечері 21 квітня.

За його словами, щоб уникнути такого сценарію урядам слід вже зараз вжити заходів щодо забезпечення продовольчої безпеки своїх громадян.

Особливо це стосується тих країн, які найбільше потерпають від спалаху коронавірусу.

«Я хочу наголосити, що COVID-19 є не тільки глобальною загрозою здоров'ю людей, а й глобальною гуманітарною катастрофою. Мільйони цивільних осіб, що живуть у зоні конфліктів, можуть опинитися на межі голодування, як скажімо», — підкреслив Девід Бізлі.

Станом на тепер, згідно з даними ООН, їжі не вистачає для 821 мільйона осіб, ще 265 мільйонів з 30 країн світу можуть зіткнутися з цією гуманітарною проблемою упродовж 2020 року.

Читайте також:
Українців закликали не перейматися купівельним ажіотажем навколо відсутністю круп у крамницях, особливо гречки.
24 квітня, 11:35
Таку інформацію лідер Білорусі озвучив у своєму посланні до народу
16:30
Північна Корея продовжує ядерну програму і досягла певних успіхів. Вона вже може володіти боєголовками з ядерним зарядом.
14:40
Угоду щодо так званої протидії домашньому насильству, ініційовану Радою Європи, перевірять на відповідність чинному законодавству Латвії.
13:49
Російські десантники нарешті прозріли, побачивши справжню сутність путінського режиму.
вчора, 13:06
Іран готовий виплатити компенсації сім'ям загиблих у збитому авіалайнері, але станеться це після завершення розслідування
02 серпня, 19:30