Пандемія не завада для гартування справжніх воїнів — артилеристи армії Фінляндії

СВІТ
18 квітня, 11:15
Пандемія не завада для гартування справжніх воїнів — артилеристи армії Фінляндії
Фото: Twitter

Планові навчання Сил оборони Фінляндської Республіки на Півночі країни не припинять попри спалах коронавірусу, адже безпека понад усе.

Відповідний фотозвіт на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter ввечері 17 квітня оприлюднив командир Кайнууського артилерійського полку Марко Леппянен.

Гармаші, застосовуючи міномети з осколковими набоями 120 мм для підтримки піхоти та гаубиці Н-63 з набоями 122 мм, вправляються у майстерності й гартують бойовий дух.

«Завчасно підготовлені вогневі позиції гарантують успіх, особливо, коли начальник із пожежної безпеки відповідає за бажаний ефект. Визначення ж стрільби за допомогою обладнання, що вимірює траєкторію та площинний вимір ураження цілі, дає розуміння секретів балістики», — наголосив Марко Леппянен.

Пандемія не завада для гартування справжніх воїнів — артилеристи армії Фінляндії_1
Читайте також:
Четверо іноземців, котрі нещодавно прибули до Гельсінкі як біженці, забили до смерті корінного мешканця 2001 року народження.
29 липня, 14:00
Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.
29 червня, 13:11
На хвилі боротьби з расизмом і толерантністю фінляндські урядовці взялися переглядати стандарти книговидання.
11 червня, 14:15
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21 травня, 08:56
Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.
13 травня, 08:53
Молодість, боротьба з пандемією та реанімація економіки — ці та інші фактори стали основою для підтримки соціал-демократів Фінляндії.
08 травня, 13:01