Панджшер не складе зброї попри погрози талібів, — Ахмад Массуд

СВІТ
23 серпня, 10:36
Панджшер не складе зброї попри погрози талібів, — Ахмад Массуд
Фото: Republic World

Лідер афґанської антиталібської коаліції відкинув ультиматум радикального пуштунського руху про капітуляцію на будь-яких умовах.

Про це син так званого "Панджшерського лева" Ахмад Массуд заявив в інтерв'ю провідному близькосхідному мовнику "Al Arabiya", інформує аґенція Останній Бастіон".

За його словами, станом на цю мить у непідконтрольних талібам провінціях формується справжній уряд національної єдності, який готовий до мирного діалоґу.

«Однак, якщо ті, хто захопив владу у Кабулі, відмовляться дослухатися до наших вимог — війна буде тотальною і неминучою. Нагадаю, що ми не один рік протистояли могутньому Совєцькому Союзу, тому зможемо протистояти й "Талібану". Проте, якщо все ж будуть виконані досягнуті раніше домовленості щодо стабілізації миру і безпеки в Афґаністані, я особисто готовий пробачити талібам вбивство 10 вересня 2001 року мого батька», — зазначив Ахмад Массуд.

Крім того, син "Панджшерського лева" додає, головна мета відновленого Північного альянсу — змусити талібів зрозуміти, що єдиний шлях вперед — це сила слова і переговори, а не сила зброї та терор.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, напередодні НВР "Правий сектор" закликав владу України утриматися від прийняття нелеґальних міґрантів з Афґаністану.

Панджшер не складе зброї попри погрози талібів, — Ахмад Массуд_1
Читайте також:
Це вже не перший випадок таких страт
25 вересня, 17:45
Події у далекому Афґаністані розвиваються доволі стрімко і все вказує на те, що пуштунським повстанцям вдалося опанувати всю країну.
07 вересня, 13:46
Єдиний син відомого афґанського моджахеда Ахмада Шаха Массуда на ймення "Панджшерський лев" звернувся до лідерів США і ЄС.
20 серпня, 13:52
Колективний Захід буде змушений налагоджувати відносини з новим урядом Афґаністану, попри відразу до руху "Талібан".
18 серпня, 08:48
Чому таліби так швидко захопили всю територію Афганістану?
15 серпня, 16:18
Російське дипломатичне відомство вважає наступ ісламістського руху "Талібан" на всій території Афґаністану ґеополітичним успіхом.
21 липня, 13:39