Ахмад Массуд закликав Захід допомогти у війні з талібами

СВІТ
20 серпня, 13:52
Ахмад Массуд інструктує урядові війська Афґаністану (18.08.2021)
Ахмад Массуд інструктує урядові війська Афґаністану (18.08.2021)
Фото: Twitter

Єдиний син відомого афґанського моджахеда Ахмада Шаха Массуда на ймення "Панджшерський лев" звернувся до лідерів США і ЄС.

32-річний Ахмад Массуд від імені свого нескореного народу виклав публічну відозву на шпальтах провідного американського видання "The Washington Post".

Він наголошує на тому, що рештки урядових сил Ісламської Республіки Афґаністан віднині концентруються у вільній від руху "Талібан" провінції Панджшер і чинитимуть опір.

«Ми відновили Північний альянс, створений моїм батьком ще у 1990-х роках, завдяки кільком тисячам доволі вмотивованих людей з усієї країни. Вони не захотіли здаватися, тікати, складати зброю чи добровільно переходити на бік нашого ворога. Ми продовжимо боротися за свою свободу, за демократію, здобутки якої таліби намагаються вже зараз нівелювати. Тепер ця спільна боротьба як ніколи важлива у ці темні, напружені години для моєї Батьківщини, яка потребує вашої допомоги. Нехай ваше військо пішло, але ми сподіваємося на вашу всебічну підтримку у нашій подальшій війні з талібами», — зазначив Ахмад Массуд.

Син "Панджшерського лева" додає, що він як і десятки тисяч його однодумців-моджахедів готові йти по стопах батька, тому просять уряди США і країн ЄС заступитися за афґанський народ на міжнародній арені й за жодних обставин не визнавати та не співпрацювати з талібами, адже війна ще не закінчена.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", влада Фінляндії навздогін КНР і РФ днями закликала цивілізований світ налагоджувати зв'язки з рухом "Талібан".

Читайте також:
Це вже не перший випадок таких страт
25 вересня, 17:45
Події у далекому Афґаністані розвиваються доволі стрімко і все вказує на те, що пуштунським повстанцям вдалося опанувати всю країну.
07 вересня, 13:46
Лідер афґанської антиталібської коаліції відкинув ультиматум радикального пуштунського руху про капітуляцію на будь-яких умовах.
23 серпня, 10:36
Колективний Захід буде змушений налагоджувати відносини з новим урядом Афґаністану, попри відразу до руху "Талібан".
18 серпня, 08:48
Чому таліби так швидко захопили всю територію Афганістану?
15 серпня, 16:18
Російське дипломатичне відомство вважає наступ ісламістського руху "Талібан" на всій території Афґаністану ґеополітичним успіхом.
21 липня, 13:39