Папа Франциск запропонував Гундяєву «зустрітися десь посередині»

ПОЛІТИКА
23.07.2023, 14:56
Папа Франциск запропонував Гундяєву «зустрітися десь посередині»
Фото: Останній Бастіон

Виконувач ролі голови Католицької Церкви та за сумісництвом москвофіл Хорхе Маріо Берґольйо звернувся до очільника секти "РПЦ".

З'ясувалося, що Папа Римський має намір відвідати транзитом Москву, де відбудеться аудієнція із Кіріллом (Гундяєвим), передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на рупор ворожої пропаганди "ТАСС".

Франциск прямо запропонував московському "патріарху" зустрітися в одному з аеропортів столиці країни-агресорки, коли літак понтифіка зупиниться там на дозаправлення на шляху до Монґолії або назад.

Водночас канцеляристи секти "РПЦ" поки ніяк не коментують майбутню подію, на відміну від голови Всесвітньої спілки старовірів Лєоніда Сєвастьянова, котрий сподівається на "плідні перемовини".

«Остання зустріч патріарха Кірілла та Папи Римського відбулася у 2016 році в аеропорту Гавани, тому зараз можна провести аналогічну зустріч. Аеропорт вважається транзитною зоною, нейтральною, це не викликало б протидії з боку тих, хто виступає проти візиту понтифіка до Росії. Така зустріч могла б відбутися 31 серпня або 4 вересня», – пояснив Сєвастьянов.

Лідер російських старовірів не уточнив тему майбутньої зустрічі Франциска із Кіріллом; швидше за все Ватикан актуалізує "українське питання" для порятунку міжнародної репутації очільника "РПЦ"-ФСБ.

Читайте також:
Війна
За даними слідства, фігуранти заздалегідь склали перелік можливих цілей для диверсій.
09 лютого, 13:26
Війна
Це може стати новим етапом економічного та військово-політичного тиску на Москву.
07 лютого, 19:32
Війна
У Польщі на три місяці заарештували працівника Міністерства оборони, якого підозрюють у шпигунстві на користь росії та Білорусі.
05 лютого, 13:25
Світ
Естонські правоохоронці затримали контейнеровоз Baltic Spirit під прапором Багамських островів у внутрішніх водах країни.
04 лютого, 09:12
Війна
Польські військові повідомили про вторгнення на територію країни повітряних куль з повітряного простору з Білорусі.
01 лютого, 11:32
Війна
росія відновлює старий гарнізон у Петрозаводську, що в Республіці Карелія, яка розташована поблизу Фінляндії.
01 лютого, 11:16