Олігарх Малофєєв створює «православний ІДІЛ»

ПОЛІТИКА
30 квітня, 21:30
Олігарх Малофєєв створює «православний ІДІЛ»
Фото: Google

Наближені до кремлівського бункерного щура можновладці готуються до найгіршого сценарію у разі програшу на українському фронті.

Про це свідчить кількаденний візит Константіна Малофєєв до столиць національних республік Надволжя – Саранська, Чебоксар і Казані, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, самозваний "православний бізнесмен" спрямував свої зусилля на побудову власного політичного проєкту, яка має охоплювати кілька суб'єктів федерації: Нижньогородську й Ульяновську області, Мордовію, Чувашію і Татарстан.

Маючи у силових структурах Московії високих покровителів, Малофєєв мурує підґрунтя для придушення ймовірного вибуху сепаратизму з-поміж корінних народів Надволжя за посередництва місцевих чекістів у рясах.

Саме тому днями у Саранську, Чебоксарах і Казані олігарх разом зі своєю командою провели установчі збори відділень Всесвітнього Російського Народного Собору, куди вже вступили місцеві ґауляйтери – "мордовський голова" Артьом Здунов, його чуваський колега Олєг Ніколаєв і "татарстанський рәис" Рустам Мінніханов.

За словами самого Малофєєва, мета вказаного релігійно-політичного об'єднання полягає у "збереженні духовних першооснов державного ядра Росії"; тобто, унеможливлення навіть думки про вихід республік зі складу РФ.

Цілком очевидно, що Кремль в особі ручного олігарха вишукує повністю лояльних собі управлінці серед представників корінних народів, конкретно – ерзян, мокшан, чувашів і татар, – аби мати якийсь ресурс у майбутньому розподілі влади.

Фактично, через Малофєєва і його "православний ІДІЛ" путінський режим посилює тиск на національні республіки, і не тільки Надволжя, за допомогою таких нібито громадських структур, які також активно пропагують українофобію.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що фіно-угорські народи Росії гуртуються для опору недоімперії, чия доля дезінтеграція та фрагметанція.

Читайте також:
Політика
Квартально-гламурний ерзац-патріотизм із «незламністю» є ніщо іншим, як плацебо. Плацебо для пацієнта, якому давно потрібен гемодіаліз.
03 грудня, 15:27
Світ
Москва і Пхеньян за посередництва Пекіна планують розпалити конфлікт проти Сеулу. Рівень напруженості на Корейському півострові зростає.
26 листопада, 14:47
Політика
Незручність — нова характеристика путіна в очах практично всіх, хто його оточує, й і тих, над ким він царює. Він втратив легітимність.
22 жовтня, 13:54
Світ
Паралелі з Україною, де депутати бояться подавати декларації, щоб не викликати невдоволення у громадян, так і напрошуються...
06 жовтня, 10:15
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
26 вересня, 16:21
Кримінал
Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.
22 вересня, 21:56