Олігарх Малофєєв створює «православний ІДІЛ»

ПОЛІТИКА
30.04.2023, 21:30
Олігарх Малофєєв створює «православний ІДІЛ»
Фото: Google

Наближені до кремлівського бункерного щура можновладці готуються до найгіршого сценарію у разі програшу на українському фронті.

Про це свідчить кількаденний візит Константіна Малофєєв до столиць національних республік Надволжя – Саранська, Чебоксар і Казані, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, самозваний "православний бізнесмен" спрямував свої зусилля на побудову власного політичного проєкту, яка має охоплювати кілька суб'єктів федерації: Нижньогородську й Ульяновську області, Мордовію, Чувашію і Татарстан.

Маючи у силових структурах Московії високих покровителів, Малофєєв мурує підґрунтя для придушення ймовірного вибуху сепаратизму з-поміж корінних народів Надволжя за посередництва місцевих чекістів у рясах.

Саме тому днями у Саранську, Чебоксарах і Казані олігарх разом зі своєю командою провели установчі збори відділень Всесвітнього Російського Народного Собору, куди вже вступили місцеві ґауляйтери – "мордовський голова" Артьом Здунов, його чуваський колега Олєг Ніколаєв і "татарстанський рәис" Рустам Мінніханов.

За словами самого Малофєєва, мета вказаного релігійно-політичного об'єднання полягає у "збереженні духовних першооснов державного ядра Росії"; тобто, унеможливлення навіть думки про вихід республік зі складу РФ.

Цілком очевидно, що Кремль в особі ручного олігарха вишукує повністю лояльних собі управлінці серед представників корінних народів, конкретно – ерзян, мокшан, чувашів і татар, – аби мати якийсь ресурс у майбутньому розподілі влади.

Фактично, через Малофєєва і його "православний ІДІЛ" путінський режим посилює тиск на національні республіки, і не тільки Надволжя, за допомогою таких нібито громадських структур, які також активно пропагують українофобію.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що фіно-угорські народи Росії гуртуються для опору недоімперії, чия доля дезінтеграція та фрагметанція.

Читайте також:
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
23 травня, 17:33
Політика
На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.
12 травня, 10:27
Війна
Білоруський диктатор будує під Сочі величезну резиденцію
01 травня, 10:00
Політика
Відмова у наданні консульських послуг громадянам України — аналог гранати, яку кидали у совєцькому флоті вслід тим, хто стрибнув із корабля.
25 квітня, 13:43
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07