Парламент звільнив президента з займаної посади у... Перу

СВІТ
10.11.2020, 11:26
Парламент звільнив президента з займаної посади у... Перу
Фото: NYK Daily

Більшість депутатів перуанського Конґресу проголосувала за імпічмент голові держави Мартіну Віскаррі.

Відповідну інформацію оприлюднили у ніч проти 10 листопада журналісти місцевого видання "Andina".

Причиною висловлення недовіри президенту послугували постійні звинувачення у корупції та неготовність боротися з наслідками пандемії коронавірусу.

За імпічмент проголосувало 105 народних обранців із-поміж урядової коаліції та опозиції, тоді як проти висловилося 19 і ще 4 утрималися.

Сам Мартін Віскарра, присутній на парламентському засіданні, заявив, що не буде вживати жодних юридичних заходів і якось протидіяти волі Конґресу, погодившись скласти обов'язки голови держави.

У свою чергу "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у сусідній з Перу Болівії нещодавно обрали нового президента-соціаліста, який пообіцяв відновити в країні демократичний лад.

Читайте також:
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.
10 червня, 09:37
Боротьба з коронавірусом стала причиною блокування відеороликів із Жаїром Мессіашом Болсонару на платформі, що належить корпорації "Google".
29 травня, 13:37
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01
Відомий еквадорський фінансист Ґільєрмо Лассо Мендоса несподівано переміг на президентських виборах, що відбулися напередодні у неділю.
12 квітня, 12:13