Парламентарі Болівії вимагають невідкладне проведення президентських виборів

СВІТ
02.05.2020, 10:05
Парламентарі Болівії вимагають невідкладне проведення президентських виборів
Фото: Reuters

Підконтрольні болівійській опозиції Сенат і Палата депутатів ухвалили закон, який спонукає тимчасовий уряд провести вибори голови держави.

Народне волевиявлення має відбутися у країні упродовж 90-денного терміну, повідомило ввечері 1 травня видання "Reuters".

Національний виборчий суд Болівії, посилаючися на ухвалений опозиційною більшістю закон, запропонував провести голосування між 7 червня та 6 вересня.

Станом на тепер до 10 травня у країні діють карантинні обмеження у зв'язку з пандемією коронавірусу, тому будь-які масові заходи, тим паче політична агітація, тимчасового заборонені.

Читайте також:
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01
Відомий еквадорський фінансист Ґільєрмо Лассо Мендоса несподівано переміг на президентських виборах, що відбулися напередодні у неділю.
12 квітня, 12:13
Перуанський бізнесмен і праворадикальний політик Рафаель Лопес Альяґа оголосив про намір балотуватися на посаду президента країни.
19 березня, 08:01
Колишній болівійський лідер — соціаліст Ево Моралес повернувся на батьківщину після річної відсутності.
13.11.2020, 08:51