Парламентська асамблея НАТО закликала якнайшвидше прийняти Україну до Альянсу

Парламентська асамблея НАТО закликала якнайшвидше прийняти Україну до Альянсу

Парламентська асамблея НАТО також закликала уряди країн-членів надати Україні ракети середньої дальності.

Члени Північноатлантичного альянсу мають сприяти якомога швидшому набуттю Україною повноправного членства в НАТО.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у резолюції, ухваленій під час пленарної сесії Парламентської асамблеї НАТО.

«Асамблея закликає уряди й парламенти держав-членів Альянсу наростити політичні й практичні зусилля, аби допомогти Україні отримати запрошення та якомога швидше стати 33-м членом НАТО», - зазначається у резолюції.

Її автори також указують на необхідність наростити військову, фінансову й гуманітарну підтримку України, «забезпечуючи вчасну доставку боєприпасів і сучасних збройних систем».

«Закликаємо посилити санкційну політику проти рф на КНДР, аби підвищити ціну за їхню співпрацю в агресії проти України, а також надати Україні усі засоби, в тому числі ракети середньої дальності, для самозахисту і стримування подальшої агресії», - наголосили члени Парламентської асамблеї.

Окремо у резолюції згадується необхідність використати політичний й економічний тиск для «стримування Китаю від підтримки російських воєнних зусиль».

Парламентська асамблея НАТО також закликала уряди країн-членів надати Україні ракети середньої дальності.

Про це йдеться в ухваленій резолюції, повідомив голова постійної делегації України в організації Єгор Чернєв у Telegram.

За його словами, йдеться про балістичні ракети дальністю 1000-5500 кілометрів, які можуть завдавати ударів на стратегічну глибину противника. Наприклад, Tomahawk.

У тексті резолюції йдеться, що ПА НАТО закликає «надати Україні всі засоби, включаючи ракети середньої дальності, для самооборони та стримування подальшої агресії».

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
НАТО звернулося до Румунії щодо російських дронів
18 жовтня, 18:01
Війна
У Латвії впав російський безпілотник. Він залетів углиб країни не менше як на 60 кілометрів. Також ворожі БПЛА були помічені у Румунії.
09 вересня, 09:41
Світ
Швеція планує розмістити своїх солдатів у фінській провінції Лапландія у рамках співпраці з НАТО
08 серпня, 09:45
Війна
Бухарест стверджує, що атаки спрямовані проти української, а не румунської території.
27 липня, 08:15
Світ
Включення скандинавського королівства зі столицею у Стокгольмі до Північноатлантичного альянсу руйнує плани Москви. Балтика на замку!
10 березня, 11:15
Війна
Північноатлантичний альянс вважає, що падіння «Шахеда» у Румунії не було наслідком навмисної атаки.
14.12.2023, 18:55