ПАРЄ не визнала легітимність кремлівського бункерного щура владіміра путіна

ПОЛІТИКА
15.04.2024, 16:15
ПАРЄ не визнала легітимність кремлівського бункерного щура владіміра путіна

Відповідне рішення прийняв один із комітетів Парламентської асамблеї Ради Європи.

У Парламентської асамблеї Ради Європи не визнають легітимність «президента» рф владіміра путіна.

Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко який у ПАРЄ очолює комітет з питань міграції, біженців та переміщених осіб.

«ПАРЄ не визнає легітимність путіна! Відповідне рішення прийняв юридичний комітет Асамблеї. Зокрема зазначається, що ПАРЄ звертається до країн-членів Ради Європи, країн-спостерігачів, тобто США та інших, Європейського Союзу зупинити всі контакти з путінською владою, крім гуманітарних», – написав Гончаренко.

Він зазначив, що «вибори» рф, які відбулися у березні, у комітеті назвали «так званими». А замість «далекі від чесних і справедливих», назвали їх не чесні і несправедливі.

Читайте також:
Політика
Європейці розділилися у поглядах на те, чи має ЄС зближуватися зі Сполученими Штатами чи з Китаєм.
вчора, 08:05
Політика
Очільник КНР Сі Цзіньпін традиційно заявив своїм однопартійцям, що поверне Тайвань задля «здійснення повного об'єднання батьківщини».
02 липня, 12:19
Світ
Дональд Трамп зауважив, що громадянство США за правом народження мало на меті виключно захист нащадків рабів.
02 липня, 10:32
Політика
Ціна стратегічних помилок у таких умовах вимірюється не лише дипломатичними нотами, а й втраченими шансами на безпеку.
02 липня, 07:08
Політика
Агентство повідомило про закриту підготовку російських військових у Пекіні, яка, за його даними, проходила за участю генералів обох країн.
01 липня, 18:04
Політика
Італія та Франція вагаються щодо пропозиції Єврокомісії про заборону колишнім російським бойовикам в'їжджати на територію ЄС.
26 червня, 13:12