ПАРЄ визнала Голодомор геноцидом українського народу

СВІТ
13.10.2023, 07:25
ПАРЄ визнала Голодомор геноцидом українського народу

Чому держава Ізраїль не визнає Голодомор геноцидом проти українського народу?

Парламентська асамблея Ради Європи під час дебатів ухвалила одразу дві резолюції на підтримку України. Зокрема визнано Голодомор злочином геноциду та наміром знищити українську державу, її мову та культуру.

Єдиний, хто проголосував проти резолюції про підтримку України – Мирослав Вуйчич з Боснії та Герцеговини.

Рішення ухвалили 73 голосами «за» і одним «проти».

ПАРЄ визнала Голодомор геноцидом українського народу_1

Рішення Парламентської асамблеї Ради Європи прокоментував і очільник Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він подякував парламентарям та наголосив на важливості того, що ПАРЄ закликала всі  інші парламенти наслідувати цей приклад.

«Зробити це — правильно з моральної, історичної та політичної точки зору», — написав Кулеба.

Голодомор визнали геноцидом українського народу парламенти Британії, Люксембургу, Словенії, Франції, Хорватії, Нідерландів, Італії та інші: загалом — майже 30 країн світу, а також Європейський парламент.

А проте, «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Ізраїль не визнає Голодомор геноцидом українців через причетність євреїв до цієї трагедії.

Це виглядає, як мінімум, лицемірно, оскільки носії зірки Давида на своїй шиї чи на прапорі у руках постійно і цілеспрямовано маніпулюють тезою про нібито рівно 6 мільйонів убитих євреїв під час Другої світової війни.

Держава Ізраїль не визнає Голодомор геноцидом проти українського народу, оскільки в Ізраїлі немає практики визнання чи не визнання будь-яких національних трагедій, окрім власної.

Але в самому Ізраїлі, звичайно, особливий статус має Голокост, це наша національна трагедія, зазначив  посол Ізраїлю Михайло Бродський.

Попри це Володимир Зеленський підтримав державу Ізраїль у війні з Палестиною.

Детальніше ознайомитися із повним переліком винуватців Голодомору 1932—1933 років в Україні можна у нашому матеріалі за наступним посиланням.

Крім того, слід пам'ятати, що занадто великий відсоток євреїв було залучено до процесу кривавої реанімації російської імперії, яка розпалася у 1917—1921 роках. У 1936 році понад 80% вищого керівництва радянського союзу складали не росіяни чи українці, а євреї.

Саме вихідці з «Юдиного коліна» стали цементоутворюючим елементом для побудови СССР і всієї більшовицької тоталітарно-окупаційної системи, яка визискувала з українців та інших народів, перемелюючи цвіт націй у жорнах комуністичного режиму.

Але більшість злочинців, які були причетні до організації Голодомору, самі були ліквідовані тоталітарним режимом у 1937-1938 роках, щоб вони не могли розповісти правду про жахливі злочини Голодомору.

Ізраїль не визнає Голодомор, оскільки саме завдяки Сталіну та його кривавому режиму було створено Ізраїль у 1947 р. Після Другої світової війни, до розв'язання якої євреї були безпосередньо причетні, було створено державу Ізраїль: державу євреїв для євреїв, де вони залишаються недосяжними для міжнародних судів

Ось, чому і по нині для світового єврейства та перш за все для Ізраїлю, це заборонена тема, на відміну від розпіареного голокосту й відверто перебільшеної кількості жертв у 6 мільйонів.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Війна
Він став першим українським воїном, який загинув у російсько-українській війні.
вчора, 08:50
Життя
Мирне співіснування — коли кожен удосконалюються на благо людства. При цьому не шукає винних, вміючи розуміти сприйняття світу іншими.
11 березня, 19:13
Полтава
Після проведеного громадського обговорення депутати міської ради ухвалили рішення про перейменування вулиць. Списки додаються.
10 березня, 10:24
Війна
Володимир Зеленський був проклятий його батьком за те, що убив Ярослава Журавля шляхом відмови йому в порятунку
09 березня, 11:00
Війна
На Аскольдовій могилі у Києві провели панахиду до роковин загибелі Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
07 березня, 16:40
Політика
В рамках своєї передвиборної кампанії Єрмак та Зеленський мають намір відвідати могилу Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
06 березня, 16:15