Паспорти полтавців продовжує обслуговувати МВС – всупереч закону

ПОЛТАВА
01.10.2014, 13:54
Паспорти полтавців продовжує обслуговувати МВС – всупереч закону

З 1 жовтня вклеювання фотокарток до паспорту громадянина та оформлення закордонного паспорту повинні робити Центри адміністративних послуг при муніципалітетах. Ці функції в МВС відібрали в рамках боротьби з корупцією. Проте полтавцям як і раніше по цих питаннях доведеться звертатися до міліції.

Попри те, що гроші на полегшення «паспортного питання» Полтавщині були виділені з держбюджету в повному обсязі місцеві чиновники звітують, що «центри не встигли організувати свою роботу».

Найбільший оновлений Центр адмінпослуг, де зможуть вклеїти фотографію в паспорт, сьогодні відкрили при полтавській мерії. Проте він один з небагатьох на всю Полтавщину і не приймає жителів області.

В «10-12 районах області Центри адмінпослуг ще не готові до роботи з паспортами громадян» – повідомив сьогодні голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук. Приймати заявки на закордонні паспорти і оформлювати їх, за визнанням чиновника, сьогодні не здатен жоден ЦНАП області.

Полтавцям чиновники радять, по-старому, звертатися до паспортних столів МВС. Термін, в який в області «доженуть» вимогу закону, губернатор назвати не зміг.


Читайте також:
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03