Павуки в банці демонструють жвали

ПОЛТАВА
07.02.2019, 09:18

Не позаздриш наразі більшості персон з кандидатського пулу! Як же вони надувають щоки, намагаючись хоч би чимось вивершитися, нехай би хоч у своїх очах, і позбутися образливого статусу розмінного дріб'язку. Для цієї категорії фейкових висуванців тяганина навіть з другим ешелоном перегонів – справа безнадійна.

Власникам технічних прізвищ у майбутньому бюлетені, що цього разу через довжину має усі шанси стати, даруйте, «невпихуємим» до щілини у виборчій скриньці, бракує потуги. Адже на людей з авангарду працюють не лише успішно здійснені попередні обіцянки, а й адмінресурс, і сяке-таке ім'я на слуху, і гроші ляльководів. А рейтингові відсотки «усиновлених демократією» пошуковців тим часом убивчо прямують до параметрів соціологічної похибки. Ситуація змушує ігнорувати здоровий глузд. Програшна позиція маргіналів гарно вписується у відомий сюжет з Моською і Слоном: безсилля, а скавчати треба. А ще ж і не вечір.

Facebook вчора був підтоплений сльозами: вождь простих і понівечених поскаржився на непорядність колеги. У зверхньо-образливому ультиматумі важковаговички Тимошенко реальний слабачок Сергій Миколайович прочитав вирок, цитуємо:

«Якщо ти не прибереш білборди щодо зменшення цін на газ та підвищення зарплат і пенсій, — ми тебе знищимо, і розпочнемо з відставки секретаря міськради Полтави — Олександра Шамоти, далі — переслідування після виборів» (https://poltava.to/news/49825/).

Недвозначне попередження з табору «нового курсу» буцімто озвучив вождю соціал-демосу батьківщинський земляк Руслан Богдан. Як свідчить історія за участю сицилійських хресних донів, після подібних слів починалися поножовщина, знищення сімейств до ноги і бізнесів до копійки. Щось подібне виголошував і наш непосидючий, але вихований князь Святослав перед половецькими походами: мужик гречно попереджав сусідів, мовляв «Іду на ви» і вам – гайка.

До лідера місцевого плебсу зірки вчора взагалі повернулися дупою. За порушення регламенту Микола Вересень витурив «горлопана-главаря» Сергія Миколайовича Капліна з ток-шоу на «Прямому». Поогризався і пішов.

У протистоянні з «Батьківщиною» віддамо належне мужності пана Капліна. Стояти на своєму («жодних торгів не буде: псевдо опозиція і влада, які міняються щороку місцями — вороги простих людей і вороги нашої партії»©) йому допомагає могутній подих мільйонів від простих до найпростіших за спиною.

Уважно слідкуємо за банкою з павуками. Одведи й одступи проґавити момент, коли розбірки розшалілих арахнідів з мандібулами наперевіс вийдуть на майдани.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05