Павуки в банці демонструють жвали

ПОЛТАВА
07.02.2019, 09:18

Не позаздриш наразі більшості персон з кандидатського пулу! Як же вони надувають щоки, намагаючись хоч би чимось вивершитися, нехай би хоч у своїх очах, і позбутися образливого статусу розмінного дріб'язку. Для цієї категорії фейкових висуванців тяганина навіть з другим ешелоном перегонів – справа безнадійна.

Власникам технічних прізвищ у майбутньому бюлетені, що цього разу через довжину має усі шанси стати, даруйте, «невпихуємим» до щілини у виборчій скриньці, бракує потуги. Адже на людей з авангарду працюють не лише успішно здійснені попередні обіцянки, а й адмінресурс, і сяке-таке ім'я на слуху, і гроші ляльководів. А рейтингові відсотки «усиновлених демократією» пошуковців тим часом убивчо прямують до параметрів соціологічної похибки. Ситуація змушує ігнорувати здоровий глузд. Програшна позиція маргіналів гарно вписується у відомий сюжет з Моською і Слоном: безсилля, а скавчати треба. А ще ж і не вечір.

Facebook вчора був підтоплений сльозами: вождь простих і понівечених поскаржився на непорядність колеги. У зверхньо-образливому ультиматумі важковаговички Тимошенко реальний слабачок Сергій Миколайович прочитав вирок, цитуємо:

«Якщо ти не прибереш білборди щодо зменшення цін на газ та підвищення зарплат і пенсій, — ми тебе знищимо, і розпочнемо з відставки секретаря міськради Полтави — Олександра Шамоти, далі — переслідування після виборів» (https://poltava.to/news/49825/).

Недвозначне попередження з табору «нового курсу» буцімто озвучив вождю соціал-демосу батьківщинський земляк Руслан Богдан. Як свідчить історія за участю сицилійських хресних донів, після подібних слів починалися поножовщина, знищення сімейств до ноги і бізнесів до копійки. Щось подібне виголошував і наш непосидючий, але вихований князь Святослав перед половецькими походами: мужик гречно попереджав сусідів, мовляв «Іду на ви» і вам – гайка.

До лідера місцевого плебсу зірки вчора взагалі повернулися дупою. За порушення регламенту Микола Вересень витурив «горлопана-главаря» Сергія Миколайовича Капліна з ток-шоу на «Прямому». Поогризався і пішов.

У протистоянні з «Батьківщиною» віддамо належне мужності пана Капліна. Стояти на своєму («жодних торгів не буде: псевдо опозиція і влада, які міняються щороку місцями — вороги простих людей і вороги нашої партії»©) йому допомагає могутній подих мільйонів від простих до найпростіших за спиною.

Уважно слідкуємо за банкою з павуками. Одведи й одступи проґавити момент, коли розбірки розшалілих арахнідів з мандібулами наперевіс вийдуть на майдани.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36