Пекельне тавро на забетонованій могилі ПВК «Вагнер»

ВІЙНА
26 серпня, 18:14
Пекельне тавро на забетонованій могилі ПВК «Вагнер»
Фото: Telegram

Російський бандитсько-чекістський режим пожирає своїх інфернальних дітей. Ватажки терористів-"вагнерівців" уже на концерті Іосіфа Кобзона.

Ліквідація найбільшого воєначальника і найяскравішого несистемного політика Євгєнія Прігожина разом з усією верхівкою угруповання "Вагнер" розпочинають офіційний старт президентських перегонів 2024 року на Росії.

Мовчазний кремлівський дід Владімір Путін втомився бути конаючим аутсайдером, на тлі діяльного і яскравого вискочки-кухаря, а тому у притаманній йому гебістській манері наказав позбавити конкурента життя. Смерть Прігожина видається досить страшною.

Крах його бізнес-джету "Embraer Legacy 600", зняте на відео очевидцями, дає усвідомлення, що кілька хвилин перед ударом об землю, кухар бункерного діда з Кремля разом зі своїми шакалами неабияк потріпотів у пащі жаху. У них був час на те, щоби пробігло перед очима все пекельне життя.

Фінальним результатом польоту російських валькірій стала відірвана голова і купка обгорілої плоті; але така іронія долі. Прігожин особисто довів естетику могилізації росіян до небувалих висот, нарешті сам зміг скуштувати всю красу обіймів із кістлявою у чорному каптурі.

Натомість Путін відчуває глибоке задоволення від перегляду кадрів із місця авіакатастрофи, радіючи якості виконаної помсти, за зрадницький заколот двомісячної давності. Головний висновок в епізоді із ліквідацією Прігожина полягає в тому, що антипутінський виступ був справжнім.

Щобільше, прігожинці на базі африканського досвіду дійсно планували фізичну розправу над Путіним, а ще Ніколаєм Патрушевим, Сєргєєм Шойгу, Валєрієм Гєрасімовим... Відповідно, зараз кремлівське злочинне угруповання розколоте і вступило до стадії внутрішньої канібалізації, де гору поки взяла ФСБ РФ.

Насправді це означає початок великих чисток, мета яких полягає у тотальні трансформації політичної системи Росії заради довічного правління Путіна за прикладом КНДР.Показний акт терористичного судилища над Прігожиним оголює екзистенційний мандраж кремлівського діда, який став абсолютно неадекватним, поводиться подібно Іосіфу Сталіну в останні місяці його життя.

Так, Путін побоюється за своє дрібне земне єство, бо усвідомлює, наскільки знецінилася його роль у політичних справах. Більше він не арбітр у розбірках між кланами, не кажучи про міжнародну шахівницю.

Кремлівський тиран токсичний, як на нього не глянь. І лише 100% контроль над пропагандою дозволить ще на якийсь час утримати його на плаву.

ФСБ видали повний carte blanche вбивати будь-кого, хто засумнівається в авторитеті "щасливого дідуся". Сигнал більш ніж потужний, й очікується період інтенсифікації трагічних інцидентів із низкою високопосадовців і генералів.

За наявною у відкритому доступі інформацією, у плануванні вбивства Прігожина Луб'янці активно сприяло... Головне управління Генерального штабу (так зване ГРУ – прим. ред.). Фактично, напозір рідкісний приклад одностайності двох ворожих спеціальних служб, що додатково вказує на ступінь провини покійного Прігожина в очах Путіна й архіважливість завдання з його ліквідації, яка зіставна за значущістю із ліквідацією наступника Мао Цзедуна, генерала Лінь Бяо у 1971 році.

Значний інтерес зараз становить проблема подальшого розвитку ситуації. Очевидно, що для Кремля усілякі ПВК та різні регіональні ополчення чи сили територіальної оборони становлять колосальну небезпеку, а тому починається робота з радикального очищення російської держави від них, як від тарганів.

Знищення Прігожина ставить хрест на існуванні угруповання "Вагнер", тим паче у самій структурі-банкруті величезні фінансові борги перед найманцями. Підкреслено зухвалий характер ліквідації має залякати командирів "вагнерів" та інших явних і прихованих опонентів путінізму.

Єдиним критерієм збереження в обоймі влади буде щеняча відданість кремлівському щуру. Однак навіть вона не дає жодних гарантій, адже імпульсивний Путін будь-якої миті здатний віддати наказ на ліквідацію особи будь-якого неугодного йому рангу.

Все, як у Північній Кореї, де супротивники режиму, навіть із близького кола диктатора, просто непомітно зникають назавжди. Росія дедалі глибше скочується до Аїда пекельним серпантином, провідником якого був і покійний Прігожин, що вже ніколи не станцює danse macabre.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що командувач "Російського добровольчого корпусу" звернувся з відкритою відозвою до ПВК "Вагнер". Прігожинські терористи поки ніяк не відреагували.

Читайте також:
Світ
Криваве вбивство сталося напередодні в окупованому Ізраїлем місті Дженін. Смерть палестинських дітей потрапило на камери спостереження.
30 листопада, 10:01
Війна
32 знищені приватні садиби, сотні наляканих цивільних і, на щастя, жодного вбитого. Такі наслідки вчорашнього ракетного нападу по Запоріжжю.
22 листопада, 16:43
Світ
70 цивільних осіб загинули від авіаудару, здійсненого літаками ЦАХАЛ по шпиталю у місті Хан-Юніс. Кількість поранених — понад 300.
20 листопада, 11:08
Світ
Сіоністський режим Біньяміна Нетаньягу не обмежився геноцидом мусульман у Ґазі. У Тель-Авіві згадали про Західний берег річки Йордан.
17 листопада, 12:45
Світ
Вказану тактику найчастіше використовують лише Тель-Авів і Москва. А ще вони є окупантами, що чинять геноцид волелюбних народів.
15 листопада, 12:03
Війна
Російські війська влучили ракетою по судну під прапором Ліберії на Одещині. Є загиблі та поранені.
08 листопада, 19:23