Пенсійний фонд зневажає пам'ять полеглого воїна ДУК ПС

ВІЙНА
18 жовтня, 13:23
Пенсійний фонд зневажає пам'ять полеглого воїна ДУК ПС

Чиновники, котрі 8-й рік поспіль не помічають російську агресію, взялися вчергове обмежувати конституційні права українців.

Йдеться про відмову співробітників вітчизняного Пенсійного фонду забезпечити законною пенсією доньку полеглого бійця Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрія Витвицького на псевдо "Спікер".

Таку інформацію днями оприлюднило львівське видання "Діло", передає аґенція "Останній Бастіон".

У добровольця, який віддав життя за Україну на Сході у січні 2018 року, залишилася дружина та маленька донька; нині вони вимагають від державних органів справедливості.

«Перше, що не влаштувало у документах – наявність довідки про статус члена сім'ї загиблого, а не посвідчення. Очевидно, у пенсійному фонді не відомо, що 6-літня дитина не може отримати посвідчення. Друге – відсутність стажу. Очевидно, у Пенсійному фонді не розуміють, що доброволець воює у 2014-2018 роках без заробітної плати й не може робити відрахування», – коментує ситуацію вдова друга "Спікера".

Доволі знаково, що торік уряд України за наполяганням президента прийняв відповідний указ про пенсійне забезпечення членів родин полеглих добровольців на рівні із військовослужбовцями.

Проте, як бачимо, у Пенсійному фонді, чиї співробітники до тепер відмовляють у нарахуванні пенсії донці воїна – Наді, чхати хотіли на будь-які нормативно-правові акти за підписом вищого державного керівництва, не кажучи вже про те, що такими своїми діями вони паплюжать посмертну пам'ять Героя з лав ДУК ПС.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", полеглого 19-річного добровольця-правосекторівця з Полтави Святослава Горбенка (друга "Скельда") відзначено орденом "Золота Зірка".

Пенсійний фонд зневажає пам'ять полеглого воїна ДУК ПС_1
Пенсійний фонд зневажає пам'ять полеглого воїна ДУК ПС_2
вибір редакції
Читайте також:
ЄС і зелені спільно проголосували за законодавче визнання підпорядкування окупованих районів Путіну та за статус "російського язика"…
02 грудня, 21:23
Як розвідникам України, які готували спецоперацію, анулювали закордонні паспорти
26 листопада, 12:21
З речами на Квартал, або Bellingcat твоїй ковінька
23 листопада, 14:45
Посібник терористів також закликав громадян України приєднуватись до лав так званого «ДНР».
22 листопада, 15:00
Найманці не знали, що на момент, коли виїхали до Білорусі, план вильоту з Мінська вже змінився, а їхні квитки до Стамбула були скасовані...
19 листопада, 11:44
Керівник ОП Андрій Єрмак запропонував відкласти на тиждень спецоперацію із затримання бойовиків ПВК "Вагнера".
18 листопада, 09:35