Пенсійний фонд зневажає пам'ять полеглого воїна ДУК ПС

ВІЙНА
18.10.2021, 13:23
Пенсійний фонд зневажає пам'ять полеглого воїна ДУК ПС

Чиновники, котрі 8-й рік поспіль не помічають російську агресію, взялися вчергове обмежувати конституційні права українців.

Йдеться про відмову співробітників вітчизняного Пенсійного фонду забезпечити законною пенсією доньку полеглого бійця Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрія Витвицького на псевдо "Спікер".

Таку інформацію днями оприлюднило львівське видання "Діло", передає аґенція "Останній Бастіон".

У добровольця, який віддав життя за Україну на Сході у січні 2018 року, залишилася дружина та маленька донька; нині вони вимагають від державних органів справедливості.

«Перше, що не влаштувало у документах – наявність довідки про статус члена сім'ї загиблого, а не посвідчення. Очевидно, у пенсійному фонді не відомо, що 6-літня дитина не може отримати посвідчення. Друге – відсутність стажу. Очевидно, у Пенсійному фонді не розуміють, що доброволець воює у 2014-2018 роках без заробітної плати й не може робити відрахування», – коментує ситуацію вдова друга "Спікера".

Доволі знаково, що торік уряд України за наполяганням президента прийняв відповідний указ про пенсійне забезпечення членів родин полеглих добровольців на рівні із військовослужбовцями.

Проте, як бачимо, у Пенсійному фонді, чиї співробітники до тепер відмовляють у нарахуванні пенсії донці воїна – Наді, чхати хотіли на будь-які нормативно-правові акти за підписом вищого державного керівництва, не кажучи вже про те, що такими своїми діями вони паплюжать посмертну пам'ять Героя з лав ДУК ПС.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", полеглого 19-річного добровольця-правосекторівця з Полтави Святослава Горбенка (друга "Скельда") відзначено орденом "Золота Зірка".

Пенсійний фонд зневажає пам'ять полеглого воїна ДУК ПС_1
Пенсійний фонд зневажає пам'ять полеглого воїна ДУК ПС_3
Читайте також:
Кримінал
Чинні голови Запорізької обласної військової адміністрації та обласної ради відверто саботували оборонну підготовку у регіоні.
13 травня, 18:12
Війна
Секретар Чернігівської селищної ради Бердянського району Ілона Щипенко разом із кількома зрадниками присягнула російським загарбникам.
12 травня, 18:12
Кримінал
Під час окупації Тростянця місцевий депутат забезпечував російську солдатню продуктами та закликав жителів громади співпрацювати з ворогом.
11 травня, 07:09
Виміри
В Офісі президента пояснили чому не підірвали чотири мости через Чонгар на початку війни
09 травня, 15:46
Кримінал
Голові Старого Салтова Едуарду Коновалову та секретарю Вільхівської сільської ради Надії Антоновій оголосили підозру у державній зраді.
07 травня, 21:39
Кримінал
Допоки в Україні точиться війна з російськими окупаційно-терористичними силами, слуги Феміди продовжують виконувати брудну роботу.
02 травня, 20:13