Пентагон вважає, що Україна навряд чи зможе повернути найближчим часом Крим

ВІЙНА
02 лютого, 10:00
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Усі четверо джерел попросили про анонімність, розкриваючи деталі засекреченого брифінгу.

В американському оборонному відомстві вважають, що ЗСУ навряд чи зможуть найближчим часом відвоювати окупований Крим в армії рф.

Про це четверо посадовців Міністерства оборони США заявили під час засекреченого брифінгу для членів Комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу США. Як повідомляє медіа агенція Останній Бастіон, про це пише Politico.

Видання наголошує, що невідомо, що саме привело учасників брифінгу до такого висновку (всі слова про Крим це частина глобальної стратегії Пентагону по підвищенню тиску на путіна, тобто бити по тій частині території яка є іміджевою для нього, втрата Криму рівноцінна втраті влади, тому США не хоче на пряму визнавати проведення воєнної операції спрямованої на Крим, адже це частина глобального та секретного плану, другу частину якого поки ніхто не знає - Ред. Останній Бастіон)

Крим 2014 рік
Крим 2014 рік

Але, за словами трьох осіб, які безпосередньо знають зміст брифінгу в четвер, Пентагон не вірить, що Україна має або скоро матиме здатність витіснити російські війська з тимчасово окупованого півострова.

Четверте джерело сказало, що брифінг був більш двозначним. Але суть залишилася незмінною: перемога України в наступі з метою відвоювання незаконно анексованої території не гарантована.

Усі четверо джерел попросили про анонімність, розкриваючи деталі засекреченого брифінгу.

Серед учасників брифінгу були Лора Купер, заступниця помічника міністра оборони США у справах росії, України та Євразії, і генерал-лейтенант Дуглас Сімс, директор з питань операцій Об'єднаного штабу.

"Ми не будемо коментувати закриті брифінги, а також не будемо говорити про гіпотетичні можливості або спекулювати на потенційних майбутніх операціях", - заявила прессекретарка Пентагону Сабріна Сінгх.

"З точки зору здатності України боротися і відвоювати свою суверенну територію, їхні чудові результати у відбитті російської агресії та постійна адаптивність на полі бою говорять самі за себе", - додала вона. 

Читайте також:
Війна
"Кримнашист" Навальний пропонує визнати кордони України 1991 року
20 лютого, 14:45
Війна
Працює ППО: окупанти заявляють про "атаку безпілотників"
16 лютого, 09:15
Війна
За словами місцевих мешканців, мобілізовані постійно пиячать, виправдовуючи це страхом опинитися на передовій
19 січня, 11:19
Війна
"Вони програють, тому створюють захисні споруди там, де можуть".
03 січня, 20:41
Війна
З початку оголошення злочинної мобілізації на території рф та окупованого Криму до Туреччини вимушено виїхали близько 1000 кримських татар
27.12.2022, 21:10