Закликав "почути Крим", підтримував так званий "референдум" у Криму

ВІЙНА
31 січня, 17:25
Закликав "почути Крим", підтримував так званий "референдум" у Криму

Яйцев призначив до Міноборони етнічного росіянина, який працював у Кабміні Криму за часів Януковича та підтримав окупацію Криму

Як повідомила журналістка Yanina Sokolova, діючий заступник директора департаменту закупівель Міністерства оборони України Олександр Лієв у березні 2014 року агітував за референдум у Криму - в той час, як за його спиною на будівлі кримського парламенту окупанти вже встановили триколор.

"Одні із виробників БПЛА надіслали цей матеріал із текстом: а як це можливо,що він робить у МО", - написала Соколова.

На відео - заступник директора департаменту державних закупівель Міністерства Оборони України.У січні 2022 він пройшов конкурс на заступника начальника департаменту державних закупівель Міноборони. Саме він завідує одним зі стратегічних напрямків у міністерстві воюїчої країни. Звуть його Олександр Лієв.

Влітку 2022 року в Міністерстві оборони України призначили т.в.о. керівника департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони України Олександра Лієва.

Раніше він закликав "почути Крим", підтримував так званий "референдум", тобто й окупацію півострова.

Олександр Лієв народився в Ухті, Республіка Комі, рф. Він є ексміністром курортів та туризму АР Крим часів Януковича.

У 2013 році його нагородили орденом святої Анни від глави Російського імператорського дому Є.І.В великої княгині Марії Володимирівни.

Закликав

Лієв був одним із організаторів і учасником антиукраїнських заходів, проросійських пікетів, демаршів, перекриття доріг на території автономної республіки Крим.

У 2006 році один із організаторів проросійських блокпостів, захоплював українські маяки, які незаконно використовувалися згодом російською федерацією чорноморським флотом.

Закликав

Згодом Лієв переїхав до Чернівецької області, де працював в обласній адміністрації та в Чернівецькому облавтодорі.

Закликав

У 2009 заступника Лієва було заарештовано та засуджено за розкрадання бюджетних коштів – за даними обласної прокуратури, державі нанесли збитків на 9 млн. грн.

Коли у 2010-му Янукович все ж прийшов до влади, Лієв вступив до Партії регіонів.

Після подій Майдану та анексії Криму росією, Лієв називав партію регіонів «чудовою командою, дуже системною та чіткою». До речі, самі регіонали тоді розпустилися та стали Єдіною росією.

Закликав
Закликав
Закликав

Лієв був одним із організаторів зібрання представників російських общин, де виступив з промовою щодо проблем російськомовних громад в Україні. Цей виступ був оцінений самим путіним.

Лієва тоді визначили як перспективного молодого проросійського активіста. У березні 2009 року на запрошення Лієва Чернівецьку область відвідав депутат держдуми росії Роберт Шлегель.

Під час окупації Криму росією, Олександр Лієв в інтерв'ю Громадському закликає Київ “почути Крим” і “легалізувати референдум” за його статус.

Після окупації Криму в 2014 році, за словами Лієва, новий "уряд" запропонував йому залишитися на посаді, але він відмовився і перебрався разом із родиною до Києва. Однак в інтерв’ю місцевим ЗМІ в березні 2014-го, вже коли російські війська почали процес захоплення півострова, Лієв казав зовсім інше: мовляв, новій владі він «не підійшов»…

Людину з такою біографією міністр оборони Яйцев зробив відповідальним за військові закупівлі під час війни.

У Міністерстві оборони України Лієв відповідає за те,  яку зброю та військову техніку купує Україна. Лієв має доступ до інформації про іноземні комплектуючі, графік проплат за контрактами, місця розташування виробництв в Україні і терміни поставок.

Закликав
Закликав
Закликав

Лієв від імені Міноборони співпрацює з міжнародними партнерами по оснащенню ЗСУ сучасною зброєю.

Виникає питання до Яйцева: навіщо було засекречувати усі державні закупівлі, якщо всю інформацію щодо зброї та амуніції ФСБ завдяки своїй агентурі отримує навіть раніше, ніж ці закупівлі відбуваються?

То від кого Яйцев засекретив закупівлі Міністерства оборони України ?

"Останній Бастіон" вкотре наголошує, що Володимир Зеленський, Денис Шмигаль, Олексій Резніков, Андрій Єрмак, та інші корупціонери мають негайно піти у відставку. Іншого варіанту для воюючої країни просто немає.

Читайте також:
Світ
На території Республіки Польща вже розпочала діяти постійна база американців. Калінінграду приготуватися до сецесії.
вчора, 16:29
Політика
Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда приїхав із робочим візитом до України, адже розглядає нашу країну за стратегічного партнера.
21 березня, 17:46
Опінії
Як Буданов зареєстрував фіктивну фірму під назвою «Головне управління розвідки Міністерства оборони України»
21 березня, 14:45
Світ
А Володимир Оманський перед повномасштабним вторгненням розповідав українцям про шашлики у травні
14 березня, 12:14
Світ
Російська пропаганда почала активніше працювати в Європейському союзі, щоби спробувати маніпулювати західним суспільством.
13 березня, 17:09
Політика
За яких обставин Буданов очолив воєнну розвідку
13 березня, 14:24