Передвиборча обіцянка невдавшоїся нардепки поставила на грань виживання дитячу спортшколу

ПОЛТАВА
06.11.2014, 13:29
Передвиборча обіцянка невдавшоїся нардепки поставила на грань виживання дитячу спортшколу

Кандидатка в нардепи за 145 округом, депутатка облради та бізнесвумен Тетяна Корост, програвши вибори, відмовилася від подальшої підтримки соціального проекту з ремонту школи. В наслідок чого взимку учням загрожує скасування занять.

Дитяча спортивна школа Авангард імені Шемякіна в жаху – як продовжувати тренування.

Про це розповів у своєму Фейсбуці батько дитини, що навчається у школі Рустам Азізов.

Учні школи можуть лишитися без занять бо будівля може просто замерзнути.

За словами батька, у вересні кандидатка в нардепи відвідала школу в рамках передвиборчої компанії, і в присутності вчителів та дітей пообіцяла допомогти подолати аварійний стан будівлі. В школі не опалюється спортивна зала і практично немає вікон.

«Вирішили що поміч буде полягати в тому, що для початку поставлять пластикові вікна, адже зима на носі» - ділиться Рустам Азізов.

Батьки та співробітники – повірили та стали чекати на виконання обіцянки. Проте тільки коли вибори минули, а з ними прийшли перші заморозки – збагнули що допомоги не дочекаються.

Зараз батьки учнів і тренери намагаються заліпити вікна бодай плівкою.

Батько звертається через соцмережу з проханням допомогти школі вижити: «подивіться пани обранці і чиновники, можливо все ж таки знайдеться крапля розкоші у ваших серцях і ви зможете чимось допомогти дітям».

«Останній Бастіон» з’ясував, що сьогодні Тетяна Корост розвиває вже новий «соціальний» проект в іншому місці. Вона за 70 кілометрів возить полтавцям молоко по 5 гривень за літр, наче собі у збиток. Який з цього зиск Корост і в які проблеми виллється «благочинна» ціна для тих, хто повірив – скоро стане зрозумілим. 5 років тому «ДЕХТО» так само роздавав гречку. Дежавю?


Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05