Перші ластівки, які прилетіли робити зиму

ПОЛТАВА
24.05.2019, 05:07

Нас увесь час, ще з тієї новорічної комедійної ночі, переконують у необхідності «почекати». Та ми й самі довго були не проти.

Спершу сподівалися, що Пилип іскрометно пожартував і повернеться у свої прочесані вздовж і впоперек квартальні коноплі. А як було не вірити іскрометності, якщо саме так поцінував амплуа кавеенівського самородка перший Президент, теж жартівник, пан Леонід? Зачесало утричі жвавіше.

Після першого туру, коли Вася Голобородько переможно зійшов з моніторів і розпочав тріумфальну ходу по головах бидла, все ще жевріла надія на залишки олії – у головах Ко, персонально Васі і електорального маргінесу з дипломами вишів. Вигоріло до цурки.

Після ошелешуючого другого туру, коли у ненависному екстазі до Пороха, какао-бобів і здорового глузду злилися 73 відсотки нації, залишалося очікувати на програму, на думку, на більш-менш пристойне обличчя, зрештою, на появу. Хоч би на щось притомне. Дочекалися й появи. На фоні фурору, нею здійнятого, явлєніє Христа народу – підтанцьовка у номері з грою на роялі дуету Зеленського з братом Цицько без трусів. Заздримо контактній групі зеленого фанатства у Маріїнському парку – та публіка на свого інавгурованого Христа таки дочекалася. Ну, «зашібісь» їм у руки. А ми що? Проти вітру ж нічого робити не рекомендують. Заціпило.

Будь вони неладні – оті надії, що ніяк не хочуть героїчно сконати!

На жаль, сучасне покоління невдячних нащадків національної пісенної гордості – Марусі-чорнявої дівчини – зманкірувало її досвідом не класти цноту під ноги жевжикуватому козаченьку з доброго дива. Знову тішимося, як те виховане і розумненьке дівчатко встояло – ні відеречка не дало, ні колєчка не взяло. Наша дивакувата більшість повелася на звичніше – лягла під обіцяльника задовго до маршу Мендельсона. Перепрошуємо за стиль, за назву якого ще позмагаються Лесь Подерев'янський із Володимиром Зеленським. До слова, упевнені, що неоподев'янкізм не приживеться, у КоЗе – адмінресурс. І Богдан – ще той і того адвокат. Фе, і вам сіркою війнуло?

Стандартною поведінкою глядача, котрому чомусь «не пішло» кіно, було тихцем плюнути спересердя і, наступаючи на ноги підліткової публіки, яка прийшла не на кіно дивитися, вийти із зали. У ситуації з президентом-шоуменом почуваємося глядачами радянського фільму, рекомендованого до перегляду постановою ЦК КПРС – не заснеш, бо позбавлять звання ударника комуністичної праці, і не вийдеш – двері замкнені. Ми, 24 з хвостиком відсотки виборців, приречені куняти з відкритими очима.

Куняємо і давнє видиво радянського сюру на екрані поступається зеленому хорору у реальному житті. Зеленому із 50 відтінками сірого. Так, не маємо права гудити абсолютно сіру команду призначенців до їх перших кроків на посадах перших радників, заступників і глав. Але кінознімальний майданчик навколо президента – таки занадто.

Кінокомедія, і з якими акторами! Портнов в Україні, очікується повернення Оніщенка, Хорошковський заслав на розвідку дружину, головним президентським адміністратором призначено люстрованого чинушу Янека і діючого адвоката Коломойського (всупереч настійливому проханню Курта Волкера не робити дурниці), а бізнес-партнера і друга по «Кварталу» Шефіра – першим помічником. Порхавка Данилюк – секретар Радбезу після Пастора?! Через проблеми у співпраці з МВФ маякнув дефолт, повну безвідповідальність продемонстровано винесенням формату перемовин з РФ на референдум. Головного лікаря психлікарні зібралися вибирати пацієнти. За закритими списками.

А оцей маразм?! «Призначити Баканова Івана Геннадійовича першим заступником Голови Служби безпеки України – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України». Прошкуємо мимо управління СБУ у Полтавській області – чи вчулося? Стоїть такий регіт, ніби хлопці російського шпигуна зловили на гарячому – переписував кадрові призначення Зеленського.

Цитуємо джерела, у яких теж очі на лоба повилазили: «З 25 січня 2013 року Баканов був керівником ТОВ «Квартал 95», а з 27 грудня 2013 – керівником ТОВ «Студія Квартал-95». На ім'я Івана Баканова зареєстровані компанії ТОВ «Студія Квартал-95» і ТОВ «Квартал-95». Їхній засновник і кінцевий бенефіціар – «Грін Фемілі» Лтд (Green Family Ltd) – зареєстрований на Кіпрі, в Нікосії. Там вказані два керівники – Оксана Лазаренко (дружина Івана Баканова) і Марина Разомова-Георгіу. З 2 грудня 2017 року – голова партії «Слуга народу». У президентській передвиборчій кампанії-2019 Іван Баканов – глава передвиборчого штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського». https://censor.net.ua/ua/n3128236

Яніна Соколова, котрій ми симпатизуємо, стверджує: «У цій країні все буде добре… Чим можна налякати країну, в якій президент вміє грати статевим органом на роялі?»

Вадим Демиденко

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56