Перші на вихід: представнику ВАТ «Нацполіція Одеси» вручено догану

КРИМІНАЛ
18 липня, 10:59
Перші на вихід: представнику ВАТ «Нацполіція Одеси» вручено догану

Після розголосу у ЗМІ з приводу курування одеськими поліціянтами борделю, керівник обласного управління офіційно отримав догану.

Ось вже 5 років поспіль як "Останній Бастіон" стверджує, що високопоставлений правоохоронець Олег Бех є причетним до злочинної та корупційної діяльності, яку покриває керівництво МВС України

Підтвердженням наших слів є інформація, оприлюднена 17 липня одеським журналістом Ярославом Берендаковна на своєму Telegram-каналі "Berendakov-news".

У ній він зазначає, що теперішній начальник ГУНП в Одеській області Олег Бех, другий за всю історію генерал Нацполіції, який офіційно отримав догану.

Першим був Дмитро Головін, який не без допомоги журналіста Ярослава Берендакова позбувся своєї посади.

«Причина догани начальнику одеської філії ВАТ "Нацполіція Одеси" — моя публікація про "браві подвиги" товариша Дениса Фролова. Нагадаю, що Дениса Фролова пригрів у себе на шиї Олег Бех після скасування Управління захисту економіки Нацполіції. Денис — експерт вищої категорії по збиранню данини з одеських нелегальних казино, а також по розлученню чиновників Одеської мерії», — прокоментував поточну ситуацію з найвищими правоохоронцями Одещини журналіст.

Крім того, Ярослав Берендаков наголосив, що догана для Олега Беха — це ще дуже м'який захід, тому що він категорично не хоче працювати навіть, так би мовити, за базисними речами, котрі входять у функціонал поліції.

«До речі, вчора, коли Бех приїхав на всеукраїнські збори силовиків, його викликали на килим не тільки для отримання догани. Йому ще прилетів усний втик за заліт орлів Миколи Кульчицького. Мало не забув: а Фролову виписали неповну службову відповідність. Тепер він однією ногою за порогом ВАТ "Нацполіція"», — підсумував одеський журналіст.

Читайте також:
Що відомо про пріоритети нових очільників.
26 серпня, 17:22
Зокрема й про таких різних сусідніх соцьких.
18 серпня, 13:41
До Верховної Ради внесли проєкт закону про ліквідацію районних державних адміністрацій.
12 серпня, 13:04
У команді Володимира Зеленського не готові сприйняти прогнозовану нищівну поразку на найближчих місцевих виборах.
05 серпня, 09:27
Співробітники Державного бюро розслідувань виявили перевертнів у погонах серед полтавських правоохоронців.
30 липня, 14:21
Подія, яка мала місце 21 липня у Луцьку, є погано зрежисованим піар-ходом для підняття рейтингів Арсена Авакова і Володимира Зеленського.
22 липня, 12:27