Петр Павел дозволив 14 громадянам Чехії воювати у лавах ЗСУ

ВІЙНА
02.08.2023, 13:39
Петр Павел дозволив 14 громадянам Чехії воювати у лавах ЗСУ

Наразі у 146 громадян Чехії є дозвіл від президента на службу в українській армії

Президент Чехії Петр Павел дозволив 14 громадянам вступити до лав Збройних Сил України та воювати проти російських окупантів.

Про це порталу Irozhlas повідомила речниця чеського президента Маркета Рехакова.

Зазначається, що без дозволу президента служба в іноземних збройних силах для чехів заборонена законом. За це їм загрожує кримінальна відповідальність.

Наразі у 146 громадян Чехії є дозвіл від президента на службу в українській армії, з них 132 отримали його від попередника Павела Мілоша Земана.

Крім того, Павел відхилив прохання восьми осіб вступити до лав ЗСУ. Речниця відмовилася коментувати причини такого рішення.

Читайте також:
Війна
У цивільному житті підприємець, «Філя» одним із перших відчув на собі «руzzкій мір». Його село на Київщині окупували у лютому 2022-го.
21 квітня, 08:25
Війна
Вона рятувала важко пораненого українського воїна.
31 березня, 17:13
Війна
Представники чотирьох азійських етносів, терен яких перебуває у поневоленні Москвою, взяли до рук зброю. Вони стали на захист України.
09 лютого, 17:30
Війна
На фронті загинув 30-річний доброволець з Австрії Ріхард С.
24 січня, 16:06
Війна
49-річний українець з Одеської області й не думав ухилятися від повістки. Проте відповідні військові служби його ніби навмисно оминали.
17 січня, 12:32
Війна
48-річний важкоатлет і борець Мікко Руппонен за покликом свого серця приїхав після 24.II.2022 до Львова. Згодом бився проти росіян на Сході.
28.10.2024, 21:45