Під час обстрілу інкасаторського автомобіля загинуло 2 працівника Державної служби охорони та 2 інкасатори банку

ПОЛТАВА
30.10.2014, 08:54
Під час обстрілу інкасаторського автомобіля загинуло 2 працівника Державної служби охорони та 2 інкасатори банку

У результаті виїзду на місце трагедії, де розстріляли інкасаторський автомобіль, міліціонери виявили три обгорілі тіла в машині та одне біля водійських дверей. Серед загиблих 2 працівники ДСО та 2 інкасатори банку.

Повідомили на сайті видання «РБК Україна» з посиланням на УМВС України в Дніпропетровській області.

Також при обстеженні на кузові автівки встановлені багаточисленні механічні пошкодження, які характерні для вистрілів із гранатомета. Сейф у вантажному відсіку машини був відкритий, грошей в ньому не було. Наразі сума збитку встановлюється.

За словами прес-служби відомства, на території Дніпропетровської та Полтавської областей введено план «Сирена». Вживаються заходи щодо встановлення обставин злочину та затримання нападників.

Нагадаємо, що сьогодні вночі в Кобеляцькому районі невідомі розстріляли інкасаторську машину з гранатомету. Чотири людини на місці трагедії загинули.


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36