Під Києвом московитські окупанти розстріляли американського журналіста

ВІЙНА
13 березня, 15:00
Під Києвом московитські окупанти розстріляли американського журналіста

Московити вбили журналіста видання "New York Times" Брента Рено

Сьогодні в Ірпені росіяни застрелили кореспондента всесвітньо відомого видання "New York Times" Брента Рено. Ще одного співробітника ЗМІ було поранено.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київського обласного управління Нацполіції Андрій Нєбитов.

“Звичайно, професія журналіста передбачає ризик. Проте громадянин США Брент Рено поплатився життям за спробу висвітлити підступність, жорстокість та безжалісність агресора”, – заявив Нєбитов.

Брент Рено відомий не лише як журналіст, а й як кінорежисер. Разом зі своїм братом Крейгом він розповідав історії про війну в Афганістані, мексиканських наркокартелях і політичні потрясіння в Єгипті.

Американця нагороджували премією Пібоді (міжнародна нагорода за внесок у радіо та телебачення).

Як зазначає волонтерка Анастасія Магеррамова : "під Києвом російські військові розстріляли 2 американських журналістів.

Кореспонденти із США висвітлювали евакуацію місцевого населення з Ірпеня, коли потрапили під обстріл росіян. Відеограф The New York Times —  51-річний Брент Рено загинув на місці, другого журналіста було поранено. Його доставили до найбільшої дитячої лікарні НДСЛ Охматдит.

Поранений американський 46-річний журналіст Хуан Дієго Херрера Арредондо був у свідомості. Чоловік отримав осколкове поранення у стегно. Прямо зараз його оперують медики Охматдиту. Про долю свого колеги він поки що не знає. Останнє, що пам’ятає: його напарника підстрелили у шию на російському блок-посту."

Читайте також:
Політика
Найбільша міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Нью-Йорку розкритикувала нещодавні ініціативи українських законотворців.
30 липня, 08:48
Політика
«Ми йдемо у бою життєвому: тверді й міцні, незламні мов граніт. Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець, – той здобуває світ»...
30 червня, 17:01
Виміри
Колаборанти, з числа працівників правохоронних органів, систематично намагаються втрутитися в діяльність ліцензованого ЗМІ Останній Бастіон.
24 червня, 16:55
Новини
Останній Бастіон дякує своїм прихильникам з "роскомнадзору"
26 травня, 21:15
Полтава
Держспецзв’язку пояснило, чому відключило «Прямий», «Еспресо» і «П’ятий» з ефіру Повний
09 травня, 17:10
Опінії
Вже 9-й рік в Україні точиться війна з російським агресором, інформаційна в тому числі. Тож слід фільтрувати свій інформпростір.
17 квітня, 08:09