Під Маріуполем на очах журналістів затримали шпигуна терористів

УКРАЇНА
07.11.2014, 08:02

У селищі Новоянисоль поблизу Маріуполя на очах у знімальної групи "5 каналу" затримали диверсанта-корегувальника. Чоловік зізнався бійцям батальйону "Полтавщина", що стежив за українськими військовими об’єктами. 

Село Малоянисоль, за 20 кілометрів від Маріуполя, продовжує жити мирним життям, хоча і сюди долітають звуки вибухів. Селяни зізнаються: іноді буває лячно.
Військовики розповідають: у прифронтових селах часто переховуються терористи, корегувальники вогню та диверсійні групи. А тому у таких населених пунктах проводять спецоперації з обстеження території, перевірки документів та виявлення підозрілих осіб.
Командир батальйону "Полтавщина" Ілля Кива пояснив: "В тилу, по суті, у них завдання одне – інформація. Інформація про кількість наших військ, місце розташування, квадрати, для того щоб дання інформація була передана на ту сторону і надалі знову ж буде артпідготовка і намагатимуться знищити всі стратегічні об'єкти. Маючи точні координати, і маючи точні дані – фактично, вони можуть паралізувати обороноздатність Маріуполя".
Під час рейду бійці батальйону "Полтавщина" затримують підозрілого чоловіка. Його впіймали, коли він намагався втекти. Згодом, кажуть бійці, затриманий зізнався, що був корегувальником.
Про те що у їхньому Малоянисолі з'явилися терористи – селяни навіть не підозрювали.
Бійці кажуть: затримання "чужинців" навколо Маріуполя – не рідкість. Терористи активно запускають у прифронтову зону диверсантів.
Затриманого шпигуна відправлять до штабу. З його допомогою українські військові сподіваються дізнатися про подальші плани бойовиків.