Під Полтавою рух дорогою Київ-Харків відкритий

ПОЛТАВА
19.09.2018, 17:09
Під Полтавою рух дорогою  Київ-Харків відкритий

Із 09:20 у селі Супрунівка Полтавського району 50 власників транспортних засобів, шляхом перекриття дорожнього руху на 333 км автомобільної дороги «Київ-Харків», вимагали від влади вирішення ряду питань.

За інформацією заступника начальника поліції Полтавщини Дениса Захарченка, який особисто спілкувався із учасниками акції, останні вимагали від органів влади якісного ремонту доріг, встановлення комплексів вагового контролю для великогабаритних автомобілів та вирішення проблеми з розмитненням транспортних засобів.

За даними управління превентивної діяльності, станом на 14:55 акцію завершено, рух на цій ділянці автодороги відновлено.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56