Піддані Британської монархії продають нерухомість у Дубаї

ЕКОНОМІКА
29 червня, 14:32
Піддані Британської монархії продають нерухомість у Дубаї
Фото: Google

Спалах коронавірусу сильно вдарив по економічній спроможності британців мати елітні житла в Об'єднаних Арабських Еміратках.

Про це ввечері 27 червня повідомило авторитетне турецьке видання "Anadolu Ajansı" посилаючися на останнє спеціальне дослідження Оксфордського університету.

У ньому йдеться про те, що на тлі пандемії своєї роботи позбулися 900 тисяч мешканців ОАЕ.

Серед них, як виявилося, найбільш питомий відсоток склали піддані Британської монархії, котрі мали нерухомість у Дубаї та Абу-Дабі.

Станом на тепер багато трудових мігрантів полишають насиджені роками місця, розпродають своє майно і повертаються назад до Великої Британії.

При цьому уряд ОАЕ, населення яких не перевищує 9 мільйонів осіб, заради порятунку економіки країни вже оголосив про завершення карантинних обмежень.

Однак на думку аналітиків, процес виходу з рецесії може стати тривалий і займе кілька років.

Читайте також:
Представники єменського уряду і повстанці-хусити домовилися здійснити обмін заручниками та припинити на деякий час бойові дії.
18 вересня, 10:38
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03 липня, 14:38
До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.
29 червня, 16:27
Колишній керівник ізраїльської розвідки Кармі Ґіллон вважає, що активізація сіоністського підпілля загрожує майбутньому єврейської держави.
29 червня, 11:07
Масштабна гуманітарна криза, яка охопила Ємен на тлі тривалих бойових дій і пандемії коронавірусу, загрожує життю мільйонів дітей.
26 червня, 11:37
Громадяни низки країн так званого Африканського рогу опинились у безвиході через неможливість потрапити до Європи, обравши хибний шлях.
20 червня, 13:42