Підготовка до масової мобілізації студентів очної форми навчання у рф

ВІЙНА
21 лютого, 10:45
Студенти в однострої рф
Студенти в однострої рф

"Важливо, що для проведення чергової хвилі мобілізації в рф не потрібні додаткові правові підстави".

В росії проводяться заходи щодо забезпечення проведення чергової хвилі мобілізації. Наразі активно нарощуються можливості із забезпечення масової мобілізації студентів вищих навчальних закладів.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на пресцентр ГУР Міноборони. 

Підготовка до масової мобілізації студентів очної форми навчання у рф_1Підготовка до масової мобілізації студентів очної форми навчання у рф_2Підготовка до масової мобілізації студентів очної форми навчання у рф_3

Для цього створюються так звані "дільниці оповіщення", які будуть надавати допомогу військкоматам щодо вручення повісток студентам очної форми навчання.

"Зокрема, керівництвом новосибірського державного педагогічного університету, томського політехнічного університету, томського державного педагогічного університету видано документи, які зобов’язують структурні підрозділи закладів виділити певну кількість студентів і співробітників для роботи на "дільницях оповіщення". До цієї роботи планується залучати громадян, які офіційно не підлягають мобілізації. При цьому, в томському політехнічному університеті включення до складу "дільниць" відбувається без згоди або навіть попереднього інформування визначених студентів та співробітників", - йдеться у повідомленні.

Керувати "дільницями" призначаються представники вищого керівництва навчальних закладів.

"Важливо, що для проведення чергової хвилі мобілізації в рф не потрібні додаткові правові підстави, оскільки оголошену у вересні 2022 року "часткову мобілізацію" офіційно так і не було завершено. Імовірно мобілізацію буде проведено до 1 квітня - початку весняного призову на строкову службу. В разі необхідності початок призову може бути відстрочений", - додають в українській розвідці. 

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Україна посилює мобілізацію, оскільки Московія збільшує кількість окупаційних військ
20 вересня, 13:27
Війна
"Сьогодні — уточнити дані, завтра — на фронт": чому українці не йдуть у ТЦК
25 серпня, 08:16
Виміри
Полтавський ОТЦК та СП вирішив мобілізувати полтавських депутатів-дармоїдів, але не всіх.
26 квітня, 11:50
Війна
Державна Дума РФ ухвалила пакет законопроєктів, яким запроваджується примусова військова повинність для повнолітніх чоловіків.
11 квітня, 20:54
Війна
Кремль таки зміг зігнати до лав окупаційно-терористичної армії пів мільйона чоловіків з усіх усюд ресурсної федерації московії.
29 березня, 21:59
Війна
Молодь національних республік Поволжя (так званий регіон Ідель-Урал) стала мішенню російського міністерства нападу та агресії.
20 березня, 18:35