Підготовка до масової мобілізації студентів очної форми навчання у рф

ВІЙНА
21.02.2023, 10:45
Студенти в однострої рф
Студенти в однострої рф

"Важливо, що для проведення чергової хвилі мобілізації в рф не потрібні додаткові правові підстави".

В росії проводяться заходи щодо забезпечення проведення чергової хвилі мобілізації. Наразі активно нарощуються можливості із забезпечення масової мобілізації студентів вищих навчальних закладів.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на пресцентр ГУР Міноборони. 

Підготовка до масової мобілізації студентів очної форми навчання у рф_1Підготовка до масової мобілізації студентів очної форми навчання у рф_2Підготовка до масової мобілізації студентів очної форми навчання у рф_3

Для цього створюються так звані "дільниці оповіщення", які будуть надавати допомогу військкоматам щодо вручення повісток студентам очної форми навчання.

"Зокрема, керівництвом новосибірського державного педагогічного університету, томського політехнічного університету, томського державного педагогічного університету видано документи, які зобов’язують структурні підрозділи закладів виділити певну кількість студентів і співробітників для роботи на "дільницях оповіщення". До цієї роботи планується залучати громадян, які офіційно не підлягають мобілізації. При цьому, в томському політехнічному університеті включення до складу "дільниць" відбувається без згоди або навіть попереднього інформування визначених студентів та співробітників", - йдеться у повідомленні.

Керувати "дільницями" призначаються представники вищого керівництва навчальних закладів.

"Важливо, що для проведення чергової хвилі мобілізації в рф не потрібні додаткові правові підстави, оскільки оголошену у вересні 2022 року "часткову мобілізацію" офіційно так і не було завершено. Імовірно мобілізацію буде проведено до 1 квітня - початку весняного призову на строкову службу. В разі необхідності початок призову може бути відстрочений", - додають в українській розвідці. 

Читайте також:
Війна
Український бізнес у критичній ситуації, модель бронювання треба переглянути – СЕО компанії «Велта» Андрій Бродський
24 травня, 11:56
Опінії
Нормального закону на бронь для бізнесів навіть що працюють на miltech / ВПК немає.
20 травня, 16:22
Війна
Нового керівника ТЦК запросили для знайомства з депутатським корпусом, а він вручив повістки депутатам.
17 травня, 17:51
Війна
Штрафи не застосовуються, якщо у ТЦК є можливість отримати дані військовозобов'язаного з державних реєстрів.
17 травня, 15:35
Війна
Особи з розумовою відсталістю зможуть служити у ТЦК
04 травня, 07:49
Політика
«Слуги урода», які проголосували Закон «Про мобілізацію» без демобілізації, ховають своїх родичів за кордоном та оформляють їм бронь
18 квітня, 16:11