Підлеглі Авакова зовсім перестали відчувати землю під ногами

КРИМІНАЛ
07 червня, 13:40
Підлеглі Авакова зовсім перестали відчувати землю під ногами

Під Дніпром поліцейський влаштував «розбірки» з продавчинею через вартість дитячої кепки

У селищі Царичанка на Дніпропетровщині правоохоронець нібито за скаргою покупця звинуватив продавчиню дитячого одягу в накручування цін на товари - причиною стала кепка за 300 гривень, яку поліцейський «пригрозив» відправити на експертизу для визначення її справжньої вартості.

Момент «розбірок» зафіксувала камера відеоспостереження всередині приміщення. Їх в мережі опублікував Telegram-канал «Дніпро оперативний».

Поліцейський, зайшовши в магазин, спочатку зробив зауваження продавчині за те, що вона без захисної маски. А потім попросив показати ту саму дитячу кепку, яка, як виявилося, коштувала навіть 340 грн.

- Шахрайством тут займаєтеся? Покажіть мені кепку. Я зараз відправлю її на експертизу. Що це за ціни у вас ?, - обурився правоохоронець.

Працівниця магазину не розгубилася і у відповідь наголосила, мовляв, які можуть бути претензії, коли чоловік у формі навіть не представився. Також жінка здивувалася, «яке відношення поліція взагалі має до формування цін на товари».

- Я з вами це повинна обговорювати? Будь ласка, відправляйте (на експертизу). Тут все вказано - виробник, експортер. Ось у мене є ще дорожче - 400, 500 і 1000 гривень. Чому я повинна звітувати перед вами? Ви хто такий ?, - сказала продавчиня, порадивши правоохоронцю йти в інший магазин і купувати дешевше.

В результаті поліцейський зізнався, що це він купив той товар і обурений його вартістю. Продавчиня просто попросила чоловіка принести кепку, щоб вона могла повернути йому гроші.


Підлеглі Авакова зовсім перестали відчувати землю під ногами та постійно потрапляють в кримінальні хроніки. Замість виконання своїх прямих обов'язків вони : катують людей, торгують наркотиками, покривають борделі та грабують людей.

Арсен Аваков замість того, щоб вгамувати своїх неврівноважених підлеглих, постить у Facebook селфі з плюшевими іграшками.

Підлеглі Авакова зовсім перестали відчувати землю під ногами_1

І це на фоні того, що досі не покарані підлеглі Арсена Борисовича, котрі холоднокровно вбили 5-ти річного Кирила Тлявова.

Кирило Тлявов
Кирило Тлявов

31 травня 2019 року троє п'яних мусорів вирішили постріляти по банках. Одна з куль рикошетом потрапила у сусіднє подвір'я і влучила у голову п'ятирічному Кирилу. Чуда не трапилося - хлопчика лікарі не змогли врятувати.

Понад рік тому двоє з чотирьох підозрюваних вийшли на свободу під заставу. За ґратами зараз той, хто зробив фатальний постріл.

Замість того, щоб ставати на коліна перед рідними та просити вибачення й покарання, бо через них янгол більше не побачить сонця, вони правдами й неправдами затягують справу, вимотуючи і так убитих горем близьких дитини. Хіба є у цих мусорів хоч щось людське?.. Немає.

Минуло 2 роки з часу, як помер Кирило. Експоліцейські живі та здорові. А йому назавжди буде 5 рочків...

Останній Бастіон нагадує, що "найефективніший" міністр усіх справ України Арсен Аваков перебуває на посаді 2657 дні.

Читайте також:
Минулої доби пару десятків небайдужих громадян в всьоме відновили добре відоме графіті «Кому дзвонити коли вбиває поліція?»
вчора, 14:05
Підлеглі Авакова опускаються на самісіньке дно
09 червня, 16:05
Не до кінця реформовані правоохоронці не припиняють полювати на тих громадян, яким остогидла українофобська діяльність Зе-команди.
08 червня, 09:37
У Маріуполі судитимуть поліцейського, який намагався відібрати квартиру в пенсіонера
02 червня, 11:15
У Києві недореформовані підлеглі Авакова жорстко затримали білоруського активіста й пригрозили депортацією
23 травня, 11:30