Підлеглі міністра Монастирського працюють на російських окупантів?

КРИМІНАЛ
16.06.2022, 20:27
Підлеглі міністра Монастирського працюють на російських окупантів?

Чим довше триває повномасштабна війна, тим частіше стали виявлятися численні факти колаборації вітчизняних поліціянтів з агресором.

Про один із таких на своїй сторінці у Twitter написала чинний депутат Київської міської ради та боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Аліна Михайлова.

За її словами, "реформовані" право(п)охоронці приторговують особистою інформацією родин українських військовослужбовців, а надто незламних воїнів полку "Азов".

Як вдалося з'ясувати, номери телефонів, за яким конкретна жінка спілкується зі своїм чоловіком у полоні, надавались окремо працівникам поліції, проте тепер доступні ворогу.

«Дружини бійців захисників Маріуполя після того, як їхні чоловіки потрапили до полону, – звернулися по процедурі до поліції. Написали відповідні заяви та лишили свої дані (домашні адреси, телефони й таке інше). І що ви думаєте? Адреси деяких уже злиті в пабліках русні! На телефони відбуваються атаки росіян. Я вірю у те, що Аваков, Кива, Геращенко і компанія спокійно мали б собі доживати життя за решіткою. У нас було 8 років зробити реформи, щоби всіх зрадників посадити в тюрми: не треба всіх, можна деяких», – стверджує Аліна Михайлова.

Не слід водночас забувати, що сумнозвісна "реформа міліції-поліції", ініційована за президентської каденції Петра Порошенка виявилася цілковитою профанацією й окозамилюванням.

Відповідальний за її втілення міністр внутрішніх справ Арсен Аваков фактично здійснив перейменування без докорінних змін структури, через що після 24 лютого 2022 року величезна кількість поліціянтів стала реальними зрадниками.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", представники правоохоронних органів Запорізької області перейшли на службу до окупанта.

Підлеглі міністра Монастирського працюють на російських окупантів?_1
Автор : Аліна Михайлова
Читайте також:
Політика
Попередник Володимира Зеленського на головній державній посаді санкціонував масштабне роззброєння вітчизняної армії під час війни.
09.07.2022, 19:27
Кримінал
Громадянин України, який допомагав ворожій орді знищувати столицю нашої Батьківщини, постане перед судом за зраду.
01.04.2022, 17:30
Війна
Звертаємося до спеціальних служб України посилити перевірки на кордоні та убезпечити життя громадян від "перефарбованих патріотів"!
10.03.2022, 19:39
Війна
Бойовик відповідав за розташування снайперських позицій окупантів.Відео
29.12.2021, 12:12
Світ
Натрапивши на польських прикордонників, порушники втекли у бік Білорусі.
03.11.2021, 15:32
Політика
Екс-перший заступник Генпрокурора також вимагає відстежувати можливості умисних заражень внаслідок диверсійних операцій.
27.10.2021, 15:00