Зе-влада вже забула про захисників Маріуполя, а ми?

ВІЙНА
06 червня, 09:18
Зе-влада вже забула про захисників Маріуполя, а ми?
Фото: Facebook

Президент Володимир Зеленський і його команда свідомо уникають прямого спілкування з сім'ями наших героїв – оборонців "Азовсталі".

Про це у прямому етері телеканалу "Еспресо" заявила мати бійця полку "Азов" Іллі Самойленка – Алла, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, з родичами військовополонених, які перебували на заводі у приморському місті, чинна влада України не підтримує жодної комунікації.

«У мене не було й немає зв'язку з моїм сином. Жоден з органів влади не переходить в особисту комунікацію з нами. Я можу розповісти те, що всі й так знають: про наших бійців з "Азовсталі" практично немає інформації. Доходять фрагментовані та не дуже приємні звістки, які часто кидають просто у відчай і дуже важко боротися з тим, щоби не прислухатися до цих новин. Скажу відверто, офіційної інформації від української влади про наших бійців немає», – розповіла Алла Самойленко.

Водночас мати героя-азовця додала, що всіма питаннями зі звільнення захисників Маріуполя тепер займається Головне управління розвідки Міністерства оборони України, але деталі операції не розголошуються нікому.

«Ми дуже сподіваємося, що це матиме хоч якийсь результат найближчим часом. Дуже хочеться дізнатися більше про наших дітей. Я думаю, що нам можуть не розповідати всього, бо близькі люди бійців часто є причиною витоків інформації. Однак те, що немає жодних новин про бійців з "Азовсталі" залишається фактом», – наголосила Алла Самойленко.

Для всіх читачів, а особливо представників військово-політичної верхівки, зауважимо: Маріупольський гарнізон виконав наказ зберегти життя бійців, тож тепер наша черга дотриматися обіцянки й не давати замовчати їхню долю у ворожій неволі.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що сидячи на диванах у безпечних місцях – не дозвольмо собі стати людським гівном, його й так багато довкола.

Читайте також:
Війна
На Ринковій площі Львова створили народний меморіал із дипломів, що мали отримати українські студенти-добровольці.
13 серпня, 19:34
Війна
Мужність і відданість справі українських воїнів на українській землі вражає, бо їм вдалося стримати багатотисячну навалу окупантів із РФ.
13 серпня, 08:00
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
11 серпня, 19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
10 серпня, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34