Підстав для підвищення тарифів на проїзд немає – Полтавський Антимонопольний комітет

ПОЛТАВА
16.02.2017, 13:45
Підстав для підвищення тарифів на проїзд немає – Полтавський Антимонопольний комітет

Голова Полтавського антимонопольного комітету Володимир Оніщенко наголосив на безпідставності підвищення вартості проїзду в полтавському громадському транспорті.

За його словами, міська рада спільно з перевізниками склала розрахунки, згідно яких проїзд на громадському транспорті має підвищуватися за певних умов. Мова йде про кількість одиниць автобусів, тролейбусів, кількість пасажирів та цін на пальне.

– Звичайно, ціни на пальне за останні роки підвищилися у декілька разів. Проте ми говоримо про кількість пасажирів у час-пік та години, коли транспорт заповнений лише на певну частину. Полтавська міська рада не проводила подібний аудит, який потрібний для обґрунтування тих чи інших цін. Антимонопольний комітет проводив власне дослідження. Вранці, в обід та ввечері ми спостерігали за пасажиропотоком та кількістю транспорту на дорогах. І підтверджуємо твердження, що умов для підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті – немає, – Онищенко.

Посадовець додав, що подібний аудит уже проводив у Кременчуці місцевий університет імені Остроградського. Завдяки цьому там також заблокували можливе підвищення цін на квитки у тролейбусах, автобусах та маршрутних таксі.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18