Підсумки тижня з Геннадієм Сікаловим (25-31.10.2021)

ПОЛТАВА
31.10.2021, 10:23

Вбивство Олександра Іваніни, коронавірусний геноцид українців, мафія в освіті, "теорія змови"...

Тиждень виявився емоційно напруженим, як для Полтави, так і України — вбивство Олександра Іваніни, агресивне розділення людей на вакцинованих та невакцинованих, а також конфлікт з освітньою «мафією» нашого міста.

У цьому випуску пролунали нові прізвища, які потрапили у поле зору нашої редакції, та найближчим часом можуть опинитися й у об’єктивах наших відеокамер, крізь призму "теорії змови".

І навіть не потрібно відшукувати "рептилоїдів", достатньо переглянути списки Pandora Paper, щоб побачити скільки українських політиків туди потрапили та якого вони рівня.

Приємного перегляду!

Читайте також:
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36
Полтава
Керівництво Полтавського ДБР  вирішило добити місто. Госпідари ямщики його руйнують, дбеерівці добивають.
23 травня, 11:17
Полтава
У Полтаві понівечили 400-річний дуб.
08 квітня, 09:15
Полтава
Такер Карлсон назвав погрози Трампа на адресу Ірану «огидними».
08 квітня, 06:23