Пікантна полуничка в стінах Полтавської облради (УВАГА КОНКУРС)

ПОЛТАВА
01.10.2016, 12:32

Під час сесії в Полтавській обласній раді стався конфуз, який редакція нашого видання поки що не коментує. Невідомі особи ставали навколішки або ж лягали й залазили під стіл, саме де сидів Валерій Головко, голова Полтавської облдержадміністрації.


Пропонуємо нашим читачам взяти участь у конкурсі й надати вичерпну відповідь на питання, що ж робили ці особи, продовживши речення:

Під час сесії Полтавської облради стало відомо, що питання про висловлення недовіри Валерієві Головку зняте, тому депутати вирішили…

Продовжене речення надсилайте на адресу [email protected]. У листі вказуйте тему «Пікантна полуничка в стінах Полтавської облради», своє ПІБ та номер мобільного телефону. Від одної особи приймається тільки один варіант продовженого речення.

І місце – 500 грн

ІІ місце – 350 грн

ІІІ місце – 150 грн

Переможці конкурсу будуть оголошені 7 жовтня на нашому сайті. 


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56