Пілоти з Полтавщини представили Україну на авіапоказі в Бельгії

ПОЛТАВА
10.09.2018, 13:29

Миргородські пілоти 831-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ Олександр Оксанченко і Юрій Булавка представили Україну на міжнародному авіапоказі. Про це повідомила прес-служба Міноборони.

http://www.mil.gov.ua/news/2018/09/10/vijskovi-lotchiki-z-mirgoroda-oleksandr-oksanchenko-ta-yurij-bulavka-pokazali-vishhij-pilotazh-pid-chas-pyati-aviashou-v-evropi/

«Фігури вищого пілотажу у виконанні Оксанченка на бойовому літаку-винищувачі Су-27 викликали бурхливі оплески глядачів. Юрій Булавка встигав ще й представляти авіаційну техніку під час статичного показу. За вражаючий виступ миргородські льотчики отримали пам'ятні нагороди не тільки від організаторів міжнародного авіаційного показу в Бельгії, але і від учасників. Зокрема, пілотажна група з Франції подарувала нашим льотчикам картину на знак визнання високої майстерності українців в льотній справі», — зазначають у міністерстві.

Виступ на авіашоу у Бельгії завершив чергове турне українських пілотів на європейських авіашоу, що проходили в Данії, Польщі, Чехії, Великобританії.

Нагадаємо, миргородські пілоти представили Україну на авіашоу в Польщі.

http://bastion.tv/news/mirgorodski-piloti-predstavili-ukrayinu-na-aviashou-v-polshi/

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40