Пилова буря з РФ накрила Лівобережну Україну

ПОЛТАВА
23 червня, 11:46
Пилова буря на околиці Полтави
Пилова буря на околиці Полтави
Фото: Google

Упродовж наступної доби на території кількох східних і центральних областей спостерігатиметься погіршення метеоролоґічної видимості.

Однією з причин вітчизняні синоптики назвали аномальне видування у південних районах РФ значної кількості ґрунту та переміщення його повітряними масами на Захід.

Таку інформацію оприлюднили на офіційному сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій із посиланням на Укргідрометцентр.

Зазначається, що висока атмосферна температура та вітер тільки посилили вказане погодне явище, яке у вигляді пилової бурі з Астраханських напівпустельних степів накрило також і Полтавщину.

«Дана ситуація не несе загрози життю і здоров'ю громадян. Ситуація покращиться до середини ночі, проте залишкові явища переміщення пилових частинок будуть спостерігатися ще деякий час», — прокоментували у пресслужбі ДСНС.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", цього тижня в Україні оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки.

Вид на пилову буря над Лівобережною Україною з космосу
Вид на пилову бурю над Лівобережною Україною з космосу
Пилова буря у Горішніх Плавнях
Пилова буря у Горішніх Плавнях
Пилова буря у Запоріжжі
Пилова буря у Запоріжжі
Пилова буря у Києві
Пилова буря у Києві
Читайте також:
З моменту переходу ЖКГ у юрисдикцію Іллі Киви сніг у Полтаві зовсім перестали прибирати
09 лютого, 12:05
Співзасновниця музею "Сіно-Солома" Валентина Ялосоветська провела майстер-клас із прядіння у Глобинській бібліотеці-філії №1.
10:36
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я в середу, 28 липня.
10:30
Впродовж 28 липня — 31 серпня на мостовій переправі через річку Дніпро у Кременчуці діятимуть тимчасові обмеження руху.
08:08
У Миргороді на перехресті вулиць Незалежності та Гоголя сталася дорожньо-транспортна подія за участі мотоцикла та легкого автомобіля.
вчора, 13:13
Одним із пріоритетів соціальної політики влади Семенівки Кременчуцького району визнано оздоровлення і відпочинок дітей громади.
вчора, 11:28