Пирятинська громада взяла на озброєння західну практику конкурсів домашніх господарств

ПОЛТАВА
03 липня, 08:53
Пирятинська громада взяла на озброєння західну практику конкурсів домашніх господарств

У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.

Інформацію про це ввечері 2 липня оприлюднили на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що відповідна комісія міської ради вже розпочала роботу з обстеження домашніх господарств, власники яких виявили бажання брати участь у конкурсі.

«На сьогодні надійшло 7 звернень від містян. Очікується, що позмагатися за звання "Найкращий будинок і благоустрій території" долучаться й інші охочі мешканці громади. Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними подарунками», — наголосили у пресслужбі Пирятинської ОТГ.

Читайте також:
Комунальні служби Опішні продовжують осучаснювати відпочинково-ігрові зони у рамках програми покращення благоустрою селища.
08 жовтня, 14:12
На малій батьківщині українського письменника Леоніда Глібова у селі Веселий Поділ привели до ладу однойменну відпочинкову зону.
08 жовтня, 08:59
Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.
01 жовтня, 12:46
Мешканці Гоголевого створили культурно-відпочинкову зону з лавами, гойдалками та альтанками на березі ставка.
01 вересня, 12:52
У середмісті Пирятина планують технічно переоснастити систему зовнішнього освітлення з метою покрашення безпеки дорожнього руху.
24 серпня, 08:45
Строк гарантії даного виду транспорту 1 рік, термін експлуатації 10 років, а ось кредит за нові тролейбуси Полтава має виплачувати 13 років.
20 серпня, 18:00